حریفان ایران در رقابت‌های تنیس کمتر از ۱۴ سال

هانا شعبان‌پور، آیلین محمدیان فرد، عسل فرحبدنیا با هدایت فوزیه زحمت‌پیشه و به سرپرستی فرشاد صفتی در این رویداد حضور دارند.منبع

در این دوره از مسابقات که با حضور 16 تیم برگزار می‌شود، سه تیم اول جواز حضور در مسابقات جهانی را به دست خواهند آورد. از هر گروه 2 تیم جواز حضور در جمع 8 تیم برتر را به دست آورده و تیم‌های سوم نیز برای رقابت و کسب جایگاه نهم تا دوازدهم به مصاف هم خواهند رفت. تیم‌های چهارم نیز برای حضور در رده‌های سیزدهم تا شانزدهم رقابت خواهند کرد. این مسابقات به میزبانی کوچینگ مالزی از فردا آغاز خواهد شد.


با انجام مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های تنیس کمتر از 14 سال، حریفان ایران در مقدماتی جهانی مشخص و معرفی شدند.

حریفان ایران در رقابت‌های تنیس کمتر از 14 سال

تیم تنیس دختران کشورمان صبح امروز یک جلسه تمرین را در دستور کار خود قرار داد و عصر امروز نیز جلسه‌ تمرینی 2 ساعته را در برنامه دارد. بعد از این مسابقات دختران و پسران نوجوان تنیس ایران باید در مسابقات سطح یک تنیس آسیا که به میزبانی هند و از 13 تا بیست و ششم فروردین ماه در شهر اودیشا برگزار می‌شود، شرکت کنند.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مراسم قرعه‌کشی این مسابقات برگزار شد که طی آن تیم ملی تنیس دختران کشورمان با کره، تایلند و نپال هم‌گروه شد. بر اساس برنامه زمان‌بندی دختران تنیسور ایران در نخستین دیدار خود به مصاف کره خواهند رفت و در روز دوم و سوم نیز به ترتیب مقابل تیم‌های تایلند و نپال صف‌آرایی خواهند کرد.


کد خبر : 1896609 |
28 اسفند 1401 ساعت 15:08 |
55 بازدید |

0
دیدگاه