حسرت بارسلونا؛ خرید دو ستاره بزرگ منتفی شد

دوسان ولاهوویچ در ادامه راهی یوونتوس شد و در ادامه فصل و در 21 بازی 9 گل به ثمر رساند. لوئیز دیاز نیز عملکرد بسیار خوبی در ترکیب لیورپول داشت و موفق به زدن 6 گل و ارسال پنج پاس گل در 26 بازی شد. در حقیقت بارسلونا در همین ابتدای سال فرصت جذب هر دوی این بازیکنان را داشت. اما آنها در نهایت مجبور شدند به جذب پیر آمریک اوبامیانگ و فران تورس رضایت دهند و این‌گونه از قوانین FFP پیروی کنند. البته اوبامیانگ از زمان پیوستن به بارسا بسیار خوب عمل کرده و فران تورس نیز برای فصل بعد یکی از امیدهای اصلی این باشگاه خواهد بود.منبع


انتقال دوسان ولاهوویچ و لوئیز دیاز به بارسلونا به‌دلیل مشکلات مالی این باشگاه در سال‌های اخیر منتفی شد.

ستاره دیگری که برای انتقال به بارسلونا به توافق رسیده بود، لوئیز دیاز، مهاجم فعلی لیورپول و سابق پورتو بود. قبل از توافق با منچسترسیتی برای انتقال فران تورس به لالیگا، قرارداد لوئیز دیاز آماده بود و تمامی توافقات نیز حاصل شده بود، اما قوانین فرپلی مالی در نهایت بارسلونا را از به‌خدمت گرفتن این دو بازیکن منصرف ساخت.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا در سال‌های اخیر و بعد از شیوع ویروس کرونا مشکلات بزرگی را تجربه کرده و فرصت جذب ستاره‌های فراوانی را از دست داده است. جرارد رومرو، خبرنگار نزدیک به باشگاه بارسلونا مدعی شد این باشگاه در اوایل سال فاصله‌ای تا جذب دوسان ولاهوویچ، ستاره سابق فیورنتینا و فعلی یوونتوس نداشته است. طرفین در مورد انتقال احتمالی این ستاره صربستانی به نوکمپ مذاکره کرده بودند و خود دوسان ولاهوویچ با این انتقال موافقت کرده بود. 


کد خبر : 1834007 |
26 تیر 1401 ساعت 21:10 |
4.1K بازدید |

0
دیدگاه

به‌‌خاطر مشکلات مالی؛