حسرت بزرگ امیری در بازگشت به پرسپوليسکد خبر : 1857736 |
15 آذر 1401 ساعت 17:00 |
3.6K بازدید |

0
دیدگاه

برنامه ویژه یحیی‌ برای بازگشت وحید


امیری که در اتفاقی عجیب از سوی کی‌روش فرصتی برای حضور در ترکیب تیم ملی به دست نیاورد، اکنون به اردوگاه پرسپوليس بازگشته و باید دید یحیی گل‌محمدی چه برنامه‌ای برای این بازیکن در جدال دربی خواهد داشت.

حسرت بزرگ امیری در بازگشت به پرسپوليس

به گزارش “ورزش سه”، بعد از مصدومیتی که وحید امیری را با نگرانی بزرگی بابت از دست دادن جام‌جهانی قطر مواجه کرده بود، با برنامه‌ریزی فشرده در نهایت نتوانست خود را به شرایط بازی برساند.

این در حالی بود که بعد از عمل جراحی دیسک، بیشتر کارشناسان هم بابت اینکه او بتواند شرایط بازگشت پیش از جام‌جهانی قطر را به دست بیاورد با ابهام مواجه بودند. امیری اما هر طور شده خود را به شرایط بازی رساند و این در حالی بود که با بازگشت كارلوس كی‌روش تصور می‌شد او شانس بیشتری نیز از این جهت کسب کند و بتواند همانند جام جهانی قبلی، در نقش ستاره برای سرمربی پرتغالی کار را دنبال کند.

با خط خوردن امید نورافکن هم این شایعه قوت بخشیده شد که احتمالا كارلوس كی‌روش روی وحید امیری حساب بیشتری باز کرده و این بازیکن تکنیکی شرایط حضور در سمت چپ دفاعی تیم ملی را نیز بیشتر به دست بیاورد.

در جام جهانی اما همه چیز عوض شد و وحید امیری به عنوان یکی از نفرات محبوب كارلوس كی‌روش پیش از این، در این دوره هیچ فرصتی برای خودنمایی به دست نیاورد و طی سه بازی ایران مقابل انگلیس، ولز و آمریکا به نیمکت پیچ شد.

امیری که کاملا از مصدومیت فارغ شده بود و شرایط بازی را به دست آورده بود، با حسرتی بزرگ قطر را ترک کرد و باید دید اکنون در بازگشت و حضور در تمرینات پرسپوليس چه برنامه‌ای از سوی یحیی گل‌محمدی به وی محول خواهد شد. امیری قطعا با توجه به توانایی فنی که دارد، می‌تواند در دربی پیش‌رو یکی از بازیکنانی باشد که سرمربی سرخ‌ها بخش زیادی از برنامه تاکتیکی‌اش را به وی محول کرده و انتظار کسب نتیجه از این جدال و تداوم صدرنشینی تیمش را داشته باشد.

با این حال باید دید شرایط روحی امیری که برخلاف سه ملی‌پوش دیگر به هیچ وجه فرصت بازی در این جدال را به دست نیاورده، به چه شکل خواهد بود و او قادر خواهد بود طی فرصت باقی‌مانده با رآکتوری مناسب بار دیگر توانایی فنی خود را به رخ بکشد یا خیر.منبع