حسرت لوکادیا از پاس گل صادقی برای هت‌تریک


کد خبر : 1843286 |
20 شهریور 1401 ساعت 20:42 |
24.8K بازدید |

11
دیدگاه


هافبک بازیساز پرسپولیس می‌توانست با یک پاس مهاجم هلندی تیمش را در آستانه هت تریک در جدال با نفت مسجدسلیمان قرار دهد که این اتفاق را در نهایت رقم نزد.

حسرت لوکادیا از پاس گل صادقی برای هت‌تریک

صادقی که در فصل گذشته به عنوان برترین گلساز لیگ معرفی شده و به واسطه آن به جمع پرسپولیس اضافه شد، شاید در این صحنه وظیفه اصلی خود را برای ایجاد موقعیت برای هم‌تیمی‌اش فراموش کرد. با این حال با دعوت صادقی به اردوی تیم ملی و با روحیه‌ای که از این جهت خواهد گرفت باید منتظر عملکرد بهتر او در ترکیب سرخپوشان در ادامه نیز ماند تا شانس حضورش در جام جهانی را نیز افزایش دهد.منبع

به گزارش “ورزش سه”، سعید صادقی که طی دیدارهای اخیر توانسته به خودباوری لازم برای حضوری موثر در ترکیب پرسپولیس دست یابد، با یک خودخواهی بزرگ مهاجم هلندی تیمش را در باز کردن دروازه حریف در جدال با نفت مسجدسلیمان ناکام گذاشت.

صادقی که بعد از دبل گلزنی در دیدار مقابل هوادار تهران، امیدوار بود این اتفاق را در جدال با نفت مسجدسلیمان نیز تکرار کند، در صحنه‌ای که لوکادیا در آستانه دروازه خالی قرار داشت، با دروازه بان نفت مسجدسلیمان تک به تک شد و در شرایطی که یک پاس کوتاه، یورگن لوکادیا را به گل دیگری در این بازی می‌رساند، ترجیح داد تلاش خود را برای عبور از گلر نفتی‌ها دنبال کند و شانس گلزنی خود را افزایش دهد که در این مسیر ناکام ماند.