حضور ستاره چلسی در یک مهمانی جنجالی


حکیم زیاش، ستاره چلسی به مسکو سفر کرد تا در یک مهمانی همراه کویینسی پرومز، هم‌بازی سابقش در آژاکس شرکت کند. پرومز تازگی به قاچاق کوکایین متهم شده است.

حضور ستاره چلسی در یک مهمانی جنجالی

به گزارش “ورزش سه”، زیاش با جت به پایتخت روسیه رفت تا در یک مهمانی همراه با کویینسی پرومز شرکت کند. هم‌تیمی سابق او در آژاکس متهم است که 65 میلیون پوند هرویین را به هلند قاچاق کرده است.


کد خبر : 1942105 |
15 خرداد 1402 ساعت 17:49 |
587 بازدید |

0
دیدگاه

به این دلایل، حضور زیاش در این مهمانی در کنار پرومز باعث جنجال و انتقاد زیاد در شبکه‌های اجتماعی شده است. هم‌چنین خیلی از هواداران اوکراینی از بازیکن تیم ملی مراکش انتقاد کرده‌اند که چرا در زمان حمله روسیه به اوکراین، در یک مهمانی در این کشور شرکت کرده است.منبع

بال کناری چلسی که گفته می‌شود این تابستان از لندن خواهد رفت، در عکسی که پرومز در اینستاگرام استوری کرد، در کنار او دیده می‌شود. این مهمانی یک هفته بعد از این برگزار شد که دادستانی هلند اعلام کرد پرومز متهم است 1370 کیلوگرم کوکایین را وارد این کشور کرده است.

1883694

گفته می‌شود پرومز 31 ساله در ژانویه 2020 کمک کرده دو بار کوکایین، یکی به وزن 650 کیلوگرم و دیگری به وزن 713 کیلوگرم وارد هلند شود. به این ترتیب، این بازیکن سابق آژاکس که دو فصل گذشته را در اسپارتاک مسکو گذرانده، در خطر این است که مدت زیادی زندانی شود. او هم‌چنین متهم است که سال 2020 با چاقو توی زانوی یکی از پسرخاله‌هایش کرده و دادستانی آمستردام برای این حرکت او درخواست دو سال زندان داده است.