حضور غیرمنتظره برزگر در خانه کشتی(عکس)کد خبر : 1866716 |
05 بهمن 1401 ساعت 16:46 |
182 بازدید |

0
دیدگاه


منصور برزگر چند روز بعد از مصاحبه انتقادی از علیرضا دبیر در خانه کشتی و در جمع ملی پوشان حاضر شد.

حضور غیرمنتظره برزگر در خانه کشتی(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، منصور برزگر سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد عصر دیروز از ساختمان جدید فدراسیون کشتی و کمپ تیم‌های ملی کشتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که برزگر چند روز قبل از علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی در مصاحبه ای انتقاد کرده بود و حضور او در خانه کشتی در این برهه غیرمنتظره بود. 
در این بازدید علیرضا دبیر با تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در مراحل ساخت ساختمان جدید فدراسیون کشتی،کمپ و مجموعه رفاهی شهید سجاد عفتی و همچنین بازسازی خانه‌های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده، سرمربی سابق تیم ملی را در جریان آخرین اقدامات قرار داد.

1794981

برزگر در ادامه این بازدید در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده بر سر تمرین تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان حضور پیدا کرد و دقایقی به صحبت با ملی پوشان آزادکار پرداخت.

1794982

منصور برزگر در جمع ملی پوشان آزادکار به ساختمان جدید فدراسیون و کمپ تیم های ملی اشاره کرد و گفت: نگه داری داشته ها خیلی سخت است. همه شرایط در حال حاضر خوب است و همه چیز برای کشتی گیران مهیا شده است. یکی از آرزوهای من این است حسن یزدانی دومین مدال طلای خود را در المپیک کسب کند. همه کشتی گیران در شرایط خوبی قرار دارند و دومین مدال یزدانی از این نظر برای من اهمیت دارد که ما کشتی گیر با دو مدال طلا نداریم. کمتر از ۱۷ ماه با المپیک پاریس فاصله داریم، همه فکر و ذکر خود را روی کشتی بگذارید تا بتوانید موفق شوید خوشبختانه تیم خیلی خوبی داریم و باید قهرمان المپیک شویم.

1794983منبع