حمایت دوباره تن‌هاخ از کاپیتان مغضوب یونایتد


اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد به ستایش عملکرد شاگردان پس از پیروزی 4-1 مقابل رئال بتیس پرداخت.

حمایت دوباره تن‌هاخ از کاپیتان مغضوب یونایتد

سرمربی منچستریونایتد در ادامه صحبت های خود به تمجید از ووت وخهورست پرداخت که امشب بعد از مدت ها موفق به گلزنی شد. او همچین تاکید کرد که از عملکرد برونو فرناندز که بعد از بازی با لیورپول به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود، راضی است.

1830514


کد خبر : 1894893 |
19 اسفند 1401 ساعت 08:30 |
4.7K بازدید |

0
دیدگاه

برونو فرناندز به خاطر خطا و درگیری بی مورد یک کارت زرد در این دیدار دریافت کرد تا بار دیگر کاپیتانی خود را زیر سوال ببرد. تن هاخ هم چنین نظری ندارد و همچنان حامی ستاره پرتغالی به شمار می رود: “برونو امروز فوق العاد بود. او از همان دقیقه اول با حفظ توپ بالا تیم را رهبری کرد و در ادامه نیز با گلزنی و پاس گل عملکردی رضایت بخش از خود به نمایش گذاشت.”منبع

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد تنها چند روز بعد از شکست تحقیر آمیز 7-0 مقابل لیورپول توانست با نتیجه 4-1 از سد رئال بتیس گذشته و در آستانه صعود به جمع هشت تیم نهایی لیگ اروپا قرار بگیرد. اریک تن‌هاخ، سرمربی شیاطین سرخ، در پایان این دیدار از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرده و بار دیگر به حمایت از برونو فرناندز پرداخت.

او با تاکید به برتری تیمش در هر دو نیمه گفت: “عملکرد خوبی در هر دو نیمه از بازی داشتیم و نیمه اول را باید 3-0 می بردیم اما روی یک اشتباه نتیجه 1-1 شد. در نیمه دوم اما با یک عملکرد خوب سه گل خوب زدیم تا قدردان هوادارانی باشیم که حامی ما بودند و این بعد از یکشنبه سختی که داشتیم خیلی قابل تقدیر بود.”

1830513

تن‌هاخ با ابراز اطمینان نسبت به بهتر شدن شرایط تیمش با وجود شکست سنگین مقابل لیورپول گفت: “این اولین بار در فصل جاری نیست که می توانیم دوباره برخاسته و از نو شروع کنیم. این نشانگر شخصیت بالای تیم ماست که شایسته تقدیر است.”

تن هاخ با ستایش هموطن خود گفت: “وخهورست موقعیت های خوبی در این دیدار داشت و بارها تا آستانه گلزنی پیش رفت. او شایسته این بود که یک گل در این دیدار بزند که این اتفاق هم افتاد تا یکی از بهترین های تیم ما لقب بگیرد.”