حمله فولاد در جهنم آره‌نا برای اولین برد

کریستوفر کنت که در هر بازی تنها یک سیو داشته، البته این شانس را نیز آورد که توپ ترابی به تیرک دروازه برخورد کند و دروازه‌اش تا اینجاس لیگ همچنان بسته بماند.
فولاد امروز اما عطش گلزنی فراوانی خواهد داشت و طبق گفته نکونام در‌کنفرانس خبری  قرار است با دو‌مهاجم در‌زمین قرار بگیرد و احتمال دارد با چینش ۴-۴-۲ این دیدار را آغاز کند. با توجه به عملکرد مثبت تیم فولاد احتمالا تغییری نسبت به بازی پرسپولیس در زمین نخواهند داشت و با ترکیب زیر‌ به میدان خواهند رفت.

به گزارش ورزش سه، فولاد خوزستان امروز و از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در حالی به مصاف تراکتور خواهد رفت که تاکنون موفق به گشودن دروازه حریفان نشده است.
شاگردان نکو در دیدار با صنعت نفت آمار عجیبی از خود به جای گذاشتند، ۷۵ درصد مالکیت مسابقه با آن‌ها بود، یازده شوت زدند و ۴ شانس گل داشتند که با سد محکمی به نام مرادیان مواجهه شدند. فولادی‌ها در آن دیدار ۷۰۷ پاس دادند که ۸۷ درصد آن به مقصد رسید.نکونام امیدوار‌ است تا صد دقیقه تلاش شاگردانش به همراه حمایت هواداران فولاد باعث‌اولین برد تیمش در لیگ جاری‌بشود.

حمله فولاد در جهنم آره‌نا برای اولین برد

کریستوفر کنت، موسی کولی‌بالی، عارف آقاسی، مهدی شیری، سعید آقایی، حمید بوحمدان، محمد آبشک، ساسان انصاری، احسان پهلوان، وریا غفوری و مجید علیاری.
نکنه مثبت فولاد در این دیدار حضور تماشاگران خواهد بود که نکونام امیدوار‌است صد دقیقه همراه باشاگردانش بجنگند و باعث شوند تا مسیر بردهای فولاد از امروز و درآره‌نا شروع شود.منبع


کد خبر : 1840380 |
04 شهریور 1401 ساعت 13:17 |
260 بازدید |

0
دیدگاه

در دیدار بعد اما فولادی‌ها در‌ ورزشگاه آزادی نمایش متفاوتی از خود به نمایش گذاشتند که البته مورد تحسین عده‌ای نیز قرار گرفت. پرس منظم و نظم در تمامی نقاط زمین باعث شد که شاگردان گل محمدی تنها یک شما در چارچوب داشته باشند و فولادی‌‌ها نیز امیدوار بودند تا در اندک موقعیت خود بتوانند به موفقیت برسند که آن‌ها نیز ناموفق بودند و دومین تساوی بدون گل اهوازی‌ها رقم خورد.