حمله پورتو به بارسلونا با طارمیکد خبر : 1966719 |
29 شهریور 1402 ساعت 01:51 |
1.4K بازدید |

1
دیدگاه

سه گل و سه امتیاز در هامبورگ؛


پورتو در شب گلزنی مهاجم ایرانی خود به پیروزی مقابل شاختار دونتسک اوکراین رسید.

حمله پورتو به بارسلونا با طارمی

به گزارش “ورز ش سه”، رقابت‌های هفته اول فصل 24-2023 لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب پیگیری شد که در یکی از بازی‌ها در گروه H، تیم فوتبال پورتو در حالی که مهدی طارمی را مثل همیشه در ترکیب و خط حمله داشت، از ساعت 22:30 (به وقت ایران) در استادیوم فولکس‌پارک شهر هامبورگ به مصاف شاختار دونتسک اوکراین رفت.

پورتو که پس از کسب چهار پیروزی و یک تساوی در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر پرتغال وارد لیگ قهرمانان اروپا شده و به دنبال شروع موفقیت آمیز در این رقابت‌ها بود، توانست خیلی زود دروازه شاختار دونتسک را باز کند و در دقیقه 8 توسط گالنو به گل برسد و پیش بیافتد.

خوشحالی یاران مهدی طارمی خیلی ادامه نداشت و در دقیقه 13 شاختار کار را به تساوی کشید، اما دو دقیقه بعد دوباره درخشش گالنو و گلزنی او کاری کرد تا پورتو دوباره اختلاف را به یک گل افزایش بدهد.

در دقیقه 29 نوبت مهدی طارمی بود تا بدرخشد و این ستاره ایرانی توانست اولین موقعیت جدی که روی فرار عالی و ارسال گالنو از جناح چپ به دست آورده بود را بدون مکث و با شوت بغل پای دیدنی تبدیل به گل کند و پورتو را به سومین گل مقابل شاختار دونتسک اوکراین برساند.

1928057

ستاره ایرانی پورتو که فصل گذشته 5 گل در 7 مسابقه لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده و قبل‌تر از آن هم در دو سال پیاپی 3 گل در 12 بازی زده بود، در جدال با شاختار دونتسک اوکراین توانست شروع موفقیت آمیزی در فصل جدید داشته باشد و با گل کارش را آغاز کند.

طارمی پس از گل تماشایی مقابل شاختار دونتسک دوباره صاحب موقعیت شد و در دقیقه 39 فرصت داشت تا گل چهارم پورتو را بزند و دبل کند، اما شوت او به شکل خطرناکی از بالای دروازه حریف اوکراینی رد شد.

1928056

تیم فوتبال پورتو در شبی که بارسلونا موفق به کسب پیروزی 5 بر صفر مقابل رویال آنتورپ بلژیک شد و در صدر جدول گروه H لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت، توانست در دیدار خارج از خانه برابر شاختار دونتسک اوکراین به برتری 3 بر یک برسد و مثل آبی اناری‌ها 3 امتیازی شود.

یاران طارمی چهارشنبه شب دو هفته دیگر (دوازدهم مهرماه) در دومین مسابقه خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دو دراگائو پورتو میزبان بارسلونا هستند.منبع