خداحافظی قطعی بوسکتس از بارسلونا در پایان فصل

 اما بوسکتس تمایلی برای ادامه کار در بارسا ندارد و جدایی او قطعی است. او رویای فتح دوباره لیگ قهرمانان با پیراهن بارسا را دارد. بوسکتس سال های 2009، 2011 و 2015 توانسته با بارسلونا قهرمان چمپیونزلیگ شود ولی این بار می تواند به عنوان کاپیتان جام را بالای سر ببرد. او به این آرزوی بزرگ خواهد رسید؟منبع
کد خبر : 1844781 |
30 شهریور 1401 ساعت 17:45 |
15.3K بازدید |

14
دیدگاه

ادعای اسپورت؛

به گزارش “ورزش سه”، سرخیو بوسکتس، کاپیتان اول بارسلونا، همچنان یک مهره مفید و بی جانشین در ترکیب تیم است و ژاوی برای فصل جاری نیز روی بوسکتس حساب می کند اما کاپیتان که از مدت ها پیش یک پیشنهاد تمدید دریافت کرده، آن را بی پاسخ گذاشته و طبق ادعای اسپورت، این آخرین فصل حضور او در بارسلونا خواهد بود. بوسکتس محصول آکادمی فوتبال بارسلوناست و از سال 2008 وارد تیم اول باشگاه شد اما تابستان 2023 پایان کار او خواهد بود.

اسپورت امروز نوشت که بوسکتس مذاکرات مثبتی با اینتر میامی، باشگاه تحت مالکیت دیوید بکام، داشته و از فصل بعد برای این تیم بازی خواهد کرد. اینتر میامی حتی قصد جذب بوسکتس برای فصل جاری را داشت ولی به دلیل مشکلات مالی موفق نشد. در قرارداد فعلی بوسکتس با بارسا بند تمدید نیز وجود دارد ولی فعال شدن این بند به خود او بستگی دارد.


طبق ادعای دیاریو اسپورت، سرخیو بوسکتس تصمیم قطعی خود برای جدایی از بارسا در پایان فصل را گرفته و راهی اینترمیامی آمریکا خواهد شد.

خداحافظی قطعی بوسکتس از بارسلونا در پایان فصل