خدمات طراحی بسته بندی مواد غذایی + نمونه کار

به طور مثال قصد معرفی خدماتی ارائه شده خود را از طریق اجاره استرابرد دارید و هزینه های کلانی را برای این موضوع متقبل می شود. برای مثال: وقتی قصد خرید وسایل تمرین را دارید و ناگهان شلوار پیادهروی نایک را مشاهده میکنید، فوراً آماده خرید هستید. طرح های ساده و زیبا کمک می کند تا مخاطب کنجکاوانه محصول شما را انتخاب نموده و خرید کند. درست است که در اغلب موارد بسته بندی ها دید درستی از محصول را نمی توانند به مشتری ارائه دهند اما می توانند احساسات آنها را تحریک نموده و به راحتی با خریداران ارتباط برقرار نمایند. طراحان مبتدی در طراحی بسته بندی محصول ، اغلب میکوشند تا محصول را به عالیترین روش قابل تصور به نمایش بگذارند. طراحان گرافیگ یاراپلاس، برای طراحی لوگو از سه ساختار استفاده میکنند که در ادامه هر کدام را شرح میدهیم.

انتخاب هر کدام از اشکال هندسی بالا، تنها به تصمیم خودتان با در نظر گرفتن برنامه های مرتبط با کسب و کارتان دارد. ترجیح شما کدام است؟ طراح لوگو، با چینش ویژه این موارد در کنار هم، طرحی گاه خوانا و گاه ناخوانا برای نامهای تجاری ایجاد میکند و ویژگی اصلی لوگوی طراحی شده این است که کاملا متمایز از لوگوهای دیگر و دارای مشخصهای مخصوص به نام تجاری مورد نظر است. 1. ساده: لوگوهای ساده همانهایی هستند که افراد به محض دیدن، به راحتی آنها را تشخیص میدهند.

آنها با کسبوکار شما و مخاطبان و رقبای آن آشنا میشوند. چرا که هزینه های چاپ و تولید بسته بندی زیاد است و رابطه مستقیم با تولید و فروش محصول دارد. طراحی و ساخت جعبه بسته بندی شیک برای نگهداری و ارائه جواهرات یک موضوع متداول است. بیشک لوگو، یکی از بخشهای جدایی ناپذیر در مراحل ساخت نام تجاری موفق است. به هر جا که نگاه کنید، بیشک یک لوگو به چشم خواهد خورد. این لوگو به عنوان یکی از قدرتمندترین طرح های گرافیکی شناخته می شود که از دو حرف G , E در آن استفاده شده تا نمایانگر برند مشهور جنرال الکتریک باشد. طراحی و خرید دو دستگاه آسانسور کامل با مشخصات فنی پیوست کاملا وارداتی ساخت شرکت … پیشنهاد می کنیم قبل از خرید دستگاه به جنس بسته بندی مورد نظرتان و نوع حبوبات که می خواهید بسته بندی کنید توجه کنید تا بتوانید دستگاه بسته بندی مناسبی را انتخاب کنید.

نمونه طراحی بسته بندی صنعتی

همانطورکه انسانهای اولیه با طراحی روی سنگ و دیوار غارها، ارتباط برقرار کرده و مفاهیم را به یکدیگر انتقال میدادهاند، امروزه نیز نوع جدیدی از این برقراری ارتباط و انتقال مفهوم در سطح جهانی، انجام میشود. 3. علامت تجاری باید با فعالیت مورد نظر متناسب باشد. در طی به روز رسانی لوگو، یک طراح با افزودن پیام، به روزرسانی رنگها یا ساده کردن کل ظاهر، تغییراتی را متناسب با کاربری کنونی، ایجاد میکند. پکیجینگ شامل: محافظت. نگهداری و حفظ کردن حمل و نقل اطلاع رسانی و فروش است. به روز رسانی لوگو، رویکردی با کمترین تغییرات در طراحی است. شرایط آب و هوایی بر روی کیفیت خرما تاثیر بسزایی دارد، از این رو با توجه به استاندارهایی که برای حفاظت خرما تعیین شده باید بسته بندی هایی را انتخاب نمود که آب و روطوبت هیچ راه نفوذی به داخل آن نداشته باشند و تغیرات جوی باعث ایجاد خلل در کیفیت بسته بندی نشود.

پس انتخاب بسته بندی متناسب با محصول از اهمیت بسیار بالایی سمیرا خادم برخوردار است. پیشرفت تکنولوژی و توسعه فناوریهای نوین باعث شده تا سبک زندگی جامعه تحولات بسیار زیادی را تجربه کند. برای مثال: مطمئناً، ممکن است تعداد زیادی رقیب دیگر در شهر مشهد وجود داشته باشد، اما شما تنها شرکتی خواهید بود که با طراحی لوگوی متفاوت و جذاب، افراد زیادی را به خود جذب میکنید. شما یک تعداد مشتری دائمی دارید که به شرکت شما وفادارند، اما هر شرکتی با مصرفکنندگان جدید روبرو میشودکه سلایق مدرن و جدیدی دارند.

نمونه طراحی بسته بندی

از نمونه طراحی به روش مونوگرام میتوان به لوگو گوچی و ال جی اشار کرد. برای نمونه میتوان به لوگوی شرکتهای آدیداس، بیک یا لوگوی باشگاههای فوتبال اشاره کرد.این دسته زمان طراحی سایت و بکار بردن آن در وب سایت اختصاصی شما جلوه خود را نشان می دهد. تغییر لوگو در زمان تبلیغات شما خود را نشان میدهد. جراتکنید با لوگوی جذاب، متفاوت به نظر برسید، زیرا لوگوی شرکت به مصرفکنندگان نشان میدهد که چرا تجارت شما بینظیر است. بنابراین، اگر نمیدانید چرا یک لوگو اینقدر مهم است دلایلی که یاراپلاس، بهترین تیم طراحی لوگو در مشهد، در ادامه توضیح میدهد را به خوبی مطالعه کنید. این روش معمولا بعد از آن که با راهنمایی های تیم تولید محتوا اسم کسب وکار و برند خود را انتخاب کردید، پیشنهاد می شود. به این صورت که طراحان گرافیک در آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس برای طراحی لوگو در مشهد ،لوگوی مورد نظر را با استفاده از فونتهای مرسوم طراحی میکنند.

نمونه طراحی لوگو با فتوشاپ

همچنین کاغذ طرح مات را انتخاب نمودیم تا وجهه ی رسمی و خاص تری از محصول به مخاطب ارائه نماییم. همچنین برای این ادویه ما استفاده از لیبل را پیشنهاد نمیکنیم. اگر اینطور نباشد، شما مشتریان را از دست خواهید داد. پس از آن، بحث جذب مشتری است که به میان می­آید. که در آن، یک یا چند حرف از لوگو تغییر شکل داده میشوند. قطعها و ابعاد مختلف کاتالوگها (Catalogue or Catalog) بر اساس ابعاد و استاندارهای کاغذ ایجاد شده است ، تا با رعایت این ابعاد از فضای چاپی ورق ها ، به بهترین شکل استفاده گردد و حجم دور ریز (در اصلاح پرت کاغذ) کمتر شود. برای مثال در لوگوی نایک سادگی رعایت شده است و این لوگو قابل تشخیص و در همه دنیا شناخته شده می باشد.

شما باید این داستان را به مشتری بفهمانید تا او را ترغیب به خرید کنید. میخواهید فایلی را در اختیار دوستتان قرار دهید، یکی از فلش ها را از بسته بندی جدا کرده، فایل را بر روی آن ذخیره کنید و فلش را به او تحویل دهید. مهار یا جمع شدن – اشیاء کوچک به دلایل ذخیره و فروش از لحاظ فروش معمولاً در یک بسته بندی قرار می گیرند. شما می توانید لوگو نهایی خود را در فرمت های تصویری ذخیره کنید.

در برخی موارد یک لوگو با بستری که در آن استفاده میشود تعریف میشود،البته این نکته هم مهم است که از این نوشته ها در کجا و چه نوع لوگوهایی استفاده شود.معمولا کمتر از نوشته های معمولی در لوگو ها استفاده میشود و بیشتر طراحان سعی بر ایجاد یک تصویر تاثیر گذار دارند. این نکته را هر لحظه به یاد داشته باشد: باید بگونه ای طراحی کنید که فقط برای مصرف کننده دارید طراحی می کنید. نکته دیگری که اهمیت دارد سرعت در تولید است.طراحی بسته بندیبایستی به گونه ای باشد که از سرعت تولید کم نکند. شما با استفاده از خود محصول در بسته بندی می توانید محصول را به رخ بکشید. معمولا از این حروف، با رعایت ترتیب قرارگیری آنها در نام تجاری، استفاده میکنند. یک طراحی اصولی مراحل و روش های مخصوصی دارد که باید رعایت شوند تا در نهایت یک طراحی لوگو زیبا، خلاقانه و مناسب برای معرفی برند خود داشته باشیم.

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

دلیل آن نیز مشخص است، همیشه یک شکل ساده، راحتتر در ذهن ثبت میشود و هر کسی با هر زبانی، با نگاه کردن به لوگوی پیکتوگرام میتواند با آن ارتباط برقرار کند. در حالت ایده آل، همه میخواهند که مردم فوراً با نگاه کردن به لوگو، کاربری شرکت را در ذهن خود ثبت کنند. لوگوی قدیمی نه تنها از نظر زیباییشناسی خستهکننده است، بلکه ممکن است با تکنولوژی عصر جدید مانند رسانههای اجتماعی، تلفنها، تبلتها و غیره سازگار نباشد. البته، شرکت های تولید کننده فیلم به سادگی یک نوع فونت را از Microsoft Word برای طراحی لوگو فیل خود انتخاب نمی کنند؛ بلکه به دنبال طراحی فونت هایی خاص و متمایز برای لوگو خود هستند که کاملا متفاوت و برجسته به نظر برسد.

از لباسها و اشیا گرفته تا پرچمها و ارگانهای نظامی، همه و همه دارای نشان خاصی هستند که معرف کاربری و هویت آنها است. آیا لوگو فقط یک نشان و لوگو ساده است؟ آرایشی و بهداشتی (دارویی) : این بسته بندی ها همان طور که از نامش پیداشت باید از بسته بندی بهداشتی استفاده شود بطور معمول از گرم 350 گرم ایندربرد استفاده می شود ، چاپ جعبه های داروی از خدمات کمتر تکمیلی استفاده می کنند و ساده تر هستند ولی برای جعبه آریشی بعداشتی : مانند عطر و ادکل خدمات خاص تر ماننده یووی و برجسته استفاده می شود . مدت زمان طولانی در صدر صنعت خود بودید و اکنون، به طور ناگهانی یک رقابت جدی را تجربه کردهاید؟ مونوگرام به روشی در طراحی لوگو گفته میشود که به دلیل طولانی بودن نام تجاری مورد نظر، از حروف اول کلمات نام تجاری، برای طراحی لوگو استفاده میشود.

واقعیت این است که طراحی لوگو، نه تنها بخشی از برندسازی کسب وکار شرکت است، بلکه به عنوان پایه و اساس شرکت نیز محسوب میشود. سپس به صورت اختیاری یک شعار را برای کسب و کار خود پیشنهاد میکنید. کار در منزل بسته بندی جوراب بسیار ایده آل است. این موضوع در مورد محصولات صنایع غذایی بسیار با اهمیت خواهد بود و تولید کنندگان به جنس بسته بندی این محصولات باید توجه ویژه ای داشته باشند. اگر ما فکر کنیم که یک شرکت بسیار گران به نظر میرسد و یا شرکتی بسیار سرگرمکننده، یا بسیار افراطی است از آن اجتناب کنیم. اگر به یک یا چند سوال فوق پاسخ مثبت دادهاید، ممکن است زمان طراحی مجدد لوگو شما فرا رسیده باشد، اما راههای دیگری نیز وجود دارند که شما را از کنار گذاشتن لوگو منصرف کند. همانهایی هستند که سادهترین لوگوها را دارند.

نمونه طراحی بسته بندی لوازم آرایشی

اگر تجارت شما به هر روشی گسترش یافته یا تغییر کرده است، ممکن است زمان آن رسیده باشد که به فکر تغییر لوگوی خود باشید. 2. قابلیت ارتقا: یک لوگوی عالی باید به اندازه کافی منعطف باشد تا بتوان در صورت به روز رسانی و یا تغییر با گذشت زمان، باز هم به نظر خوب برسد. اینکه لوگو چقدر مهم است را با هم بررسی کردیم، قطعا اگر طراحی لوگو با خلاقیت همراه باشد، تاثیر بیشتری بر روی اعتبار و محبوبیت برند خواهد گذاشت.

نمونه طراحی بسته بندی و جعبه

طراحان گروه یاراپلاس که خدمات طراحی لوگو در مشهد را ارائه میکنند، با ذوق هنری خود به این حروف شکل و ظاهر هنری و جذاب خواهند بخشید. بسته بندی یك عملیات تجاری پیچیده، پویا، علمی، هنری و بحث آفرین است كه در بنیادی ترین شكل خود، كاركرد های محافظت، نگهداری، حمل و نقل، اطلاع رسانی و فروش را شامل میشود. استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر، تیم سلام گرافیک، شرکت اینپک و مجموعه لوگوداک با کارشناسان هنری متنوعی کار می کنند. ما یک تیم تخصصی طراحی متشکل از چندین طراح باتجربه هستیم که برای هر سفارش بطور اختصاصی با توجه به اقتضای اون سفارش طراحی انجام میدیم. اگر متقاضی طراحی لوگو هستید، با شرکت تبلیغاتی یاراپلاس همراه باشید تا اطلاعات مفیدی درباره سفارش طراحی لوگو، کسب کنید. یاراپلاس متخصص طراحی لوگو در مشهد، با طراحی لوگوی جذاب برای کسبوکار شما، باعث خواهد شد، مخاطبان نام کسبوکار شما را هرگز فراموش نکنند. 5. مرتبط: لوگو باید مربوط به کسبوکار و هدف شما باشد.

رنگ نقرهای هم اثری مشابه دارد.ترکیب رنگ سیاه و قرمز میتواند ترکیب جذابی را ایجاد کند، تا حدی که این ترکیب بخشی از میراث مردم اسپانیا به شمار میرود. به عنوان مثال، در طراحی لوگو دکوراسیون شرکت آرت هوم که به معنای خانه هنری است تصاویر چند خانه به شکل نقاشی شده در کنار هم قرار گرفته اند تا مفهوم نام برند و همچنین خدماتی که مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی خانه هاست به خوبی به مخاطب منتقل شود. همچنین میتوانید لوگو را سفارشی سازی کنید و رنگ و فونت و موارد دیگر را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید. این بخشی از لیست اصناف موفق با تولید یک بسته بندی در صنایع گوناگون هستند ، صنایع مواد غذایی شامل بسته بندی : عسل، قهوه، خرما، چای، زعفران، پسته، حلو شکری، نان، میوه خشک، خشکبار،ادویه جات یا صنایع محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی شامل : جعبه دارو، قرص، رنگ مو، کرم، عطر، ادکلن، جعبه صابون، شامپو، مواد شوینده، دستمال کاغذی، داروهای گیاهی و عطاری، یا صنعت رستوران و فست فود شامل : انواع جعبه ساندویچ، همبرگر، هات داگ، پاستا، ظرف سوخاری، مرغ سوخاری، سیب زمینی، کافی شاپ یا صنعت پوشاک و لباس : لباس نوزاد، لباس عروس، پیراهن، جوراب شال و روسری یا محصولات تولیدی و صنعتی شامل : طراحی جعبه قطعات خودرو، لوازم یدکی، شوینده ها، شیرآلات و همچنین صنعت شیرینی و شکلات یا جعبه های هدیه تبلیغاتی همه از اجزای فروش محصولات یا خدمات با کیفیت ایرانی و صادرکنندگان نمونه هستند.

نمونه طراحی گرافیکی