خشم ستاره جنجالی: دست از سر هم‌تیمی‌ام بردارید!

یکی از بازیکنانی که افت فاحش او از عوامل ناکامی یونایتد در این فصل بوده، رشفورد است که نتوانسته انتظارات را به هیچ وجه برآورده کند و هیچ اثری از درخششی که فصل گذشته در اولدترافورد به نمایش گذاشته بود در این فصل به چشم نمی‌خورد. 

1956889


هری مگوایر، مدافع منچستریونایتد، از مارکوس رشفورد در برابر انتقادها دفاع کرد.

خشم ستاره جنجالی: دست از سر هم‌تیمی‌ام بردارید!

این مدافع انگلیسی پس از پایان این بازی در گفتگو با TNT Sports اظهار داشت:« مارکوس فصل گذشته روزهایی باورنکردنی را سپری کرد. این فصل شرایط برای او خوب پیش نرفته و نتوانسته به شرایطی که دوست داشته است برسد. 


کد خبر : 1984203 |
12 آذر 1402 ساعت 09:39 |
4.9K بازدید |

2
دیدگاه

شاگردان اریک تن‌هاخ در چند هفته اخیر بار دیگر نتایج ضعیفی را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا به دست آورده‌اند که باعث شده انتقادها از آنها روز به روز افزایش پیدا کند و تلاش بازیکنان این تیم برای خروج از این بحران هم جواب نداده است. 

او به سختی در حال تلاش است تا بتواند بار دیگر این درخشش را تکرار کند. همه در رختکن به خوبی از این موضوع با خبر هستند و این فشارها فایده خاصی ندارد چون ما می‌دانیم که او چه احساسی در این باره دارد.»منبع

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس برابر نیوکسل قرار گرفت و با نتیجه 0-1 مقابل این تیم شکست خورد. 

نمایشی که او در بازی برابر نیوکسل ارائه کرد هم باعث شد که بار دیگر هدف حمله منتقدان و هواداران عصبانی قرار بگیرد اما مگوایر تصمیم گرفت از این ستاره تیمش دفاع کند.