خشم مورینیو: یک داور دیوانه برای رم گذاشتند


ژوزه مورینیو به تندی علیه داور بازی امشب تیمش برابر ساسولو و نیز کمک داور ویدیویی حرف زد که قطعا برای او عواقب بدی خواهد داشت.

خشم مورینیو: یک داور دیوانه برای رم گذاشتند

رم امشب باید در زمین ساسولو به میدان برود و مورینیو در نشست خبری دیروز خود هر چه می‌توانست علیه داور و کمک داور ویدیویی گفت تا جایی‌که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا بار دیگر علیه او پرونده تشکیل داده است.

1961382


کد خبر : 1984230 |
12 آذر 1402 ساعت 12:45 |
1.8K بازدید |

1
دیدگاه

حمله آقای خاص به کمیته داوران ایتالیا

مورینیو در انتقاد از متئو مارچنارو، داور 31 ساله بازی، با سابقه 20 بازی قضاوت در سری آ، گفت: «این داور را از قبل می‌شناسم. او چند بار داور چهارم در بازی‌های ما بوده و باید بگویم ثبات روانی لازم را ندارد و نباید در چنین سطحی و برای تیمی مثل رم قضاوت کند. هیچ بعید نیست او در دقیقه 10 به مانچینی کارت بدهد و او بازی بعدی ما برابر فیورنتینا را از دست بدهد. 

1961739

این یک بازی عادی نیست. ما سه امتیاز با رده چهارم اختلاف داریم و این بازی‌ها برای ما بسیار حساس هستند. واقعا ترجیح می‌دادم داور دیگری برای این بازی انتخاب می‌شد.»

حرف زدن علیه داوران در فصول قبل اتفاقی عادی برای مورینیو بود اما امسال اولین‌بار بود که به این صراحت انتقاد می‌کرد.

به گزارش “ورزش سه”، ژوزه مورینیو دست بردار نیست و همچنان در نشست‌های خبری خود بی‌پرده حرف می‌زند و انتقاد می‌کند.

مورینیو ادامه داد: «همچنین مارکو دی‌بلو را داور VAR گذاشته‌اند و این هم باعث تعجب من است. ما هرگز با او خوش شانس نبوده‌ایم و بعضا تصمیمات عجیبی علیه ما گرفته است.»منبع