خون خواهی تیم های لیگ برتر از سیتی

البته باشگاه منچسترسیتی در یک بیانیه بلند نسبت به اتهامات وارد شده واکنش نشان داد. این باشگاه از اتهامات یاد شده ابراز شگفتی و تاکید کرد که در همکاری و تعامل گسترده ای با EPL قرار دارد و چنین اتفاقی قابل باور نیست. این باشگاه که حالا یک خطر بزرگ – سقوط به دسته یک – را احساس می کند از بررسی موضوع توسط یک کمیسیون مستقل برای نتیجه گیری بی طرفانه استقبال کرده است.منبع

به گزارش ورزش سه، باشگاه های حاضر در لیگ برتر فوتبال انگلیس خواستار سقوط باشگاه منچسترسیتی به لیگ دسته اول شدند؛ البته در صورتی که 115 اتهام وارد شده به این باشگاه در خصوص رعایت نکردن فیر پلی مالی اثبات شود. بر اساس گزارش اخیر سان، این باشگاهها از لیگ برتر خواسته اند تا هر چه سریع تر حکم نهایی صادر و مجازات پیش از پایان فصل جاری اعمال شود.

1799623

در این روزنامه انگلیسی، بدون اشاره به نام، صحبت های رئیس یک باشگاه لیگ برتری منتشر شده که به وضوح خواستار برخورد با این تخلف سیتی شده است. او در این خصوص گفته است: اگر اتهامات ثابت شود باید مجازات مناسبی در نظر گرفته شود. به نظر من در این صورت آنها مستحق سقوط به دسته پایین تر خواهند بود؛ صحبت از یک دهه تخلف است و چیز کمی نیست. این باشگاه در مدت یاد شده سو استفاده هایی زیادی انجام داده و ما از لیگ برتر می خواهیم که تصمیم درست و عادلانه ای اتخاذ نماید.

بعد از چهار سال تحقیق، باشگاه منچسترسیتی با اتهامات مالی بسیاری از سوی لیگ برتر انگلیس مواجه شده است. بر این اساس، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر به بیش از 100 مورد نقض قوانین مالی متهم شده است؛ تخلفاتی که از زمان شروع به کار گروه ابوظبی یونایتد به عنوان مالک باشگاه سیتی از سال 2008 تا 2018 انجام شده است. برخی از جرایم مهم منچسترسیتی، پنهان کردن منبع واقعی بودجه باشگاه، اعلام تنها بخشی از حقوق بازیکنان و مربیان و مانع تراشی عمدی در تحقیقاتی است که در دسامبر 2018 آغاز شد.

1799622


کد خبر : 1869198 |
18 بهمن 1401 ساعت 23:03 |
2.6K بازدید |

0
دیدگاه

در صورت اثبات یک دهه سو استفاده


سقوط منچسترسیتی به یک دسته پایین تر، مجازات ترسناکی است که باشگاههای لیگ برتری خواهان آن هستند.

خون خواهی تیم های لیگ برتر از سیتی