خیال انریکه راحت شد: ورود بالده به کمپ لاروخا (عکس)کد خبر : 1854370 |
29 آبان 1401 ساعت 00:12 |
2.3K بازدید |

0
دیدگاه


با ورود الخاندرو بالده، مدافع بارسلونا، به کمپ تیم ملی اسپانیا در قطر لوئیس انریکه به استقبال او رفته و به گرمی از این دفاع چپ بارسا استقبال کرد.

خیال انریکه راحت شد: ورود بالده به کمپ لاروخا (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، اسپانیا در آخرین روزهای مانده به شروع جام جهانی بحرانی ناخواسته را پشت سر گذاشت و با مصدومیت خوزه گایا، دفاع چپ والنسیا، چاره‌ای جز حذف نام او از فهرست نهایی‌اش نداشت.

لوئیس انریکه برای پر کردن جای خالی گایا به سرعت دست به کار شده و الخاندرو بالده، دفاع چپ بارسلونا، را به تیم ملی فراخواند. بالده به سرعت سوار هواپیما شده و امروز عصر به قطر رسید تا به گرمی مورد استقبال لوئیس انریکه قرار بگیرد.

به محض ورود بالده به ورودی کمپ تیم ملی اسپانیا انریکه به استقبال او رفته و این دفاع چپ جوان را در آغوش گرفت. انریکه در اولین صحبتهای خود درباره این مدافع بارسلونا گفت:” همه بالده را خیلی خوب می‌شناسند. او بازیکن وانی است ولی تجربه‌ای که از بازی کردن در سطح اول فوتبال باشگاهی دارد باعث می‌شود برای ما بازیکن هیجان‌انگیزی دارد. شک ندارم بالده می‌تواند به ما کمک کند. مطمئنم بچه‌های تیم هم به او کمک می‌کنند و همه چیز خوب پیش خواهد رفت. همانطور که همه بازیکنان به من کمک می‌کنند انتظار دارم حالا از بازیکن تازه وارد هم استقبال کرده و به او کمک کنند”.منبع