داور مشهور جواب بارسلونا را داد

ایتورالده گونزالس، داوری که بین سال های 1995 تا 2012 در سطح اول لالیگا داوری کرده و الان برای آاس و کادنا سر کارشناسی می کند، پاسخ اعتراض بارسلونا را اینگونه داد: «این دو مقوله جدا هستند و نباید محرومیت ناچو و لواندوفسکی را با هم مقایسه کرد. در قانون داریم که اگر بازیکنی با خطای خود باعث مصدومیت بازیکن مقابل شود، باید کارت قرمز بگیرد و بین یک تا سه جلسه نیز محروم شود. در فرجام خواهی رئال اشاره شده بود که مصدومیت بازیکن خیرونا جدی نبود تا جایی که در بازی بعدی به میدان رفت. به همین دلیل یک جلسه محرومیت ناچو کسر شد. اگر بازیکن خیرونا مدتی از میادین دور می ماند، شک نکنید محرومیت ناچو سه جلسه می ماند.»

ناچو در دقایق پایانی بازی با خیرونا تکل خشنی روی پای پورتو زد و با کارت قرمز مستقیم اخراج شد ولی لواندوفسکی سال گذشته در زمین اوساسونا با دو کارت زرد احراج شد و سپس با حرکت دست، نسبت به تصمیم داور واکنشی جنجالی نشان داد.

1938090


کد خبر : 1973377 |
26 مهر 1402 ساعت 12:50 |
2.4K بازدید |

7
دیدگاه

چرا محرومیت ناچو کم شد

ایتورالده ادامه داد: «در مورد لواندوفسکی با دو جریمه روبرو بودیم. یک جلسه برای دو کارت زرد و دو جلسه هم برای حرکتی که مقابل داور انجام داد. به همین دلیل فرجام خواهی بارسا رد شد و محرومیت سه جلسه ای او نیز عادلانه بود.» منبع

در بارسلونا می گویند که چطور محرومیت سه جلسه ای سال گذشته روبرت لواندوفسکی بخشیده نشد ولی ناچو با وجود خطای خشن روی بازیکن خیرونا یک جلسه محرومیتش کم شد. 

به گزارش “ورزش سه”، دو روز پیش بود که کمیته استنیاف فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد محرومیت ناچو، کاپیتان رئال، از سه جلسه به دو جلسه کاهش یافت و به این ترتیب او مشکلی برای همراهی تیمش در ال‌کلاسیکوی 28 اکتبر  (6 آبان) نخواهد داشت. موردی که خشم بارسایی ها را باعث شد و در رختکن تیم می گویند دیگر به این لطف ها به رئال عادت کرده اند. 

1934307


بارسلونا به کاهش محرومیت سه‌جلسه ای ناچو اعتراض دارد و مورد روبرت لواندوفسکی در فصل گذشته را برای مقایسه مطرح کرده است. ایتورالده گونزالس پاسخ بارسا را داد.

داور مشهور جواب بارسلونا را داد