درخواست مهم فتح‌الله‌زاده از ساپینتو، پادرمیانی کنکد خبر : 1854197 |
28 آبان 1401 ساعت 08:54 |
2.2K بازدید |

0
دیدگاه


بعید است باشگاه استقلال امروز موفق به واریز پول به حساب بازیکنان این تیم شود، اما به نظر می‌رسد استقلالی‌ها بعد از 16 روز تعطیلی امروز تمرینات خود را از سر بگیرند.

درخواست مهم فتح‌الله‌زاده از ساپینتو، پادرمیانی کن

به گزارش “ورزش سه”، تمرینات استقلال قرار بود دیروز از سر گرفته شود اما بازیکنان این تیم به نشانه اعتراض به عدم دریافت مطالبات معوقه خود و هم چنین پاداش قهرمانی سوپر جام و یکی از بازی های لیگ برتر (هوادار) دست به اعتصاب زدند و تمرین نکردند. نکته جالب اینکه کانال رسمی باشگاه استقلال بلافاصله بعد از این اتفاق، خبر آن را پوشش داد و اشاره کرد، حق با بازیکنان است و حتی علی فتح‌الله‌زاده هم در مصاحبه خود به این نکته اذعان کرد.

اعتصاب بازیکنان استقلال و به دنبال آن تعطیلی تمرین ناراحتی و نگرانی ریکاردو ساپینتو را به همراه داشت. از اين‌رو فتح‌الله‌زاده ساعاتی بعد از این اتفاق در دفتر خود میزبان ساپینتو بود. مدیر عامل در این نشست از تلاش های خود برای رفع مشکلات مالی باشگاه خبر داد و به سرمربی تیم اطمینان خاطر داد که به زودی این مشکلات رفع خواهد شد. قرار شد با پادرمیانی سرمربی تیم استقلال بار دیگر تمرینات این تیم از سر گرفته شود. البته علی فتح‌الله‌زاده هم امروز در تمرین تیم حاضر می شود تا با بازیکنان در مورد نحوه پرداخت‌ها در روزهای آینده صحبت کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال دیروز بعد از این اتفاق در مصاحبه ای به مشکلات باشگاه استقلال در تامین هزینه ها اشاره کرد اما در این ماجرا حق را به بازیکنان استقلال داد و در نهایت نوید داد که به زودی مشکلات رفع خواهد شد. باید دید درخواست ریکاردو ساپینتو از استقلالی ها برای تمرین و هم چنین صحبت های علی فتح‌الله‌زاده برای از سرگیری دوباره تمرینات برای آبی‌ها قانع‌کننده خواهد بود یا نه.منبع