دردسر ایلان ماسک برای فوتبالیست‌های فعال در توییتر!

اما اخراج مدیرعامل این شرکت تنها تصمیم بزرگ ایلان در ابتدای مالکتیش بر این شبکه اجتماعی محبوب نبود. او قصد دارد برخورداری از تیک آبی یا همان نشان تایید کاربران را در ازای پرداخت پول کند و ماهانه مبلغ بیست دلار از دارندگان تیک آبی دریافت کند!


کد خبر : 1851198 |
09 آبان 1401 ساعت 23:51 |
6.1K بازدید |

0
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه” خرید شبکه اجتماعی توییتر توسط ایلان ماسک، مالک شرکت تسلا، یکی از بزرگترین قراردادهای تجاری اخیر بود که در نهایت به سرانجام رسید و او رسما به عنوان مالک توییتر انتخاب شد.

به خصوص که اکثر آنها یا بهتر بگوییم تمام آنها پیش از ورود ماسک به کمپین خرید توییتر، در این شبکه اجتماعی صاحب اکانت بودند و حالا انتظار ندارند با حضور مالک جدید، بخواهند مبلغ اضافی پرداخت کنند.منبع

موضوعی که حالا می‌تواند به چالشی جدی بین او و اشخاص بزرگ از جمله فوتبالیست‌ها تبدیل شود. برای مثال ستاره‌های بزرگی در جهان فوتبال حاضرند که در توییتر اکانت آنها تیک آبی دریافت کرده اما از این به بعد ملزم به پرداخت پول برای حفظ این تیک معروف خواهند بود. اتفاقی که می‌تواند منجر به یک چالش جدی بین آنها و ایلان ماسک شود چرا که اساسا آنها برنمی‌تابند که برای استفاده از حساب کاربری خود، مجبور به پرداخت وجهی باشند.مالک جدید توییتر قصد دارد سازوکار حضور افراد با تیک آبی را در توییتر تغییر دهد.

دردسر ایلان ماسک برای فوتبالیست‌های فعال در توییتر!