درگیری ستاره یونایتد با حریف: حالت گرفته شد! (عکس)

این بازیکن پس از گلی که به ثمر رساند خوشحالی خاصی را به نمایش گذاشت که دقیقا در مقابل چشمان واران بود و این ستاره فرانسوی به شدت از این اتفاق ناراحت و عصبانی شد و پس از گل پیروزی تیمش سعی کرد آن را جبران کند. 

1990053


کد خبر : 2001619 |
23 بهمن 1402 ساعت 13:53 |
2 بازدید |

0
دیدگاه


رافائل واران، ستاره منچستریونایتد، پس از گل پیروزی این تیم برابر استون ویلا برخورد جالبی با داگلاس لوئیز داشت.

درگیری ستاره یونایتد با حریف: حالت گرفته شد! (عکس)

شاگردان اونای امری امیدوار بودند که بتوانند با گل لوئیز در فاصله 20 دقیقه تا پایان بازی حداقل یک امتیاز از این بازی کسب و فاصله‌شان را با شیاطین سرخ حفظ کنند اما این اتفاق رخ نداد.

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس روبروی استون ویلا قرار گرفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم به پیروزی رسید. 

اسکات مک تامینی موفق شد گل پیروزی‌بخش تیمش را در دقیقه 86 وارد دروازه حریف کند تا سه امتیاز ارزشمند این بازی را برای یونایتد به ارمغان بیاورد و فاصله دو تیم در جایگاه پنجم و ششم جدول رده‌بندی به پنج امتیاز برسد. 

در حالی که بیشتر بازیکنان یونایتد به سمت تماشاگران رفته بودند تا گل پیروزی تیم‌شان را جشن بگیرند، واران به سمت لوئیز رفت تا با او روبرو شد و به این بازیکن تذکر دهد که در رفتارش تجدیدنظر کند. آنها چند کلمه رد و بدل کردند و با هم رخ به رخ شدند اما داور خیلی زود آنها را از هم جدا کرد تا مشکل جدی به وجود نیاید.

1990055منبع