درگیری همسر فابینیو با لیورپولی‌ها به خاطر ملکه!

به گزارش “ورزش سه”، ملکه بریتانیا دو روز قبل در 96 سالگی درگذشت و این اتفاق با واکنش های زیادی همراه بود؛ از جمله ربکا تاوارز، همسر فابینیو، عکسی از ملکه الیزابت دوم را در توئیترش منتشر کرد و نوشت:” روحت شاد علیا حضرت!”
اما واکنش هایی که بعضی از کاربران زیر این پست نشان دادند، باعث شد تا او در توئیترش بنویسد:”چنین اظهارنظرهایی در این لحظات شرم‌آور است. لطفا کمی محترمانه رفتار کنید!”
البته ناراحتی هواداران لیورپول از این پست غیرقابل پیش بینی هم نبود. لیورپولی ها با خانواده سلطنتی و دولت بریتانیا خصومت تاریخی دارند و این در ماجرای اعلام مرگ ملکه هم بازتاب داشت. 


ربکا تاوارز تا پیش از این رابطه خوبی با هواداران لیورپول داشت و به دلیل انتشار عکس و خبر از شرایط همسرش و تیم لیورپول به عنوان یک منبع خوب برای طرفداران این تیم شناخته می شد اما انتشار پستی در مورد مرگ ملکه، اکنون او را مقابل هوداران قرار داد.
در همان ابتدا هم کاربری به او هشدار داد که این پست باعث واکنش هواداران خواهد شد اما او نوشت:” اهمیتی نمی‌دهم! من اینجا نیستم که هر کاری که مردم از من انتظار دارند، انجام بدهم. من اعتقادات خودم را دارم و فکر می کنم “احترام” چیزی است که همه باید به آن پایلند باشیم.”
ربکا تاوارز خود یک فوتبالیست حرفه ای بود و سابقه بازی در لیگ‌های اسپانیا و فرانسه را دارد اما بعد از انتقال فابینیو به لیورپول، برای اینکه کنار همسرش باشد، فوتبال را کنار گذاشت.منبع


ربکا تاوارز، همسر فابینیو، هافبک لیورپول، به خاطر اظهارنظرهای منفی زیر پستی که برای درگذشت ملکه بریتانیا منتشر کرده بود، با بعضی از هواداران درگیری پیدا کرد.

درگیری همسر فابینیو با لیورپولی‌ها به خاطر ملکه!


کد خبر : 1842969 |
19 شهریور 1401 ساعت 12:56 |
3K بازدید |

0
دیدگاه