درگیری هواداران آرژانتین و مکزیک در لوسیلکد خبر : 1855804 |
06 آذر 1401 ساعت 01:30 |
1.8K بازدید |

0
دیدگاه


هواداران آرژانتین و مکزیک در میانه دیدار دو تیم در ورزشگاه لوسیل قطر با هم درگیر شدند و زد و خورد شدیدی روی سکوهای ورزشگاه بین دو گروه اتفاق افتاد.

درگیری هواداران آرژانتین و مکزیک در لوسیل

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه آرژانتین امشب موفق شد در ورزشگاه لوسیل مکزیک را 2-0 شکست دهد در جریان برگزاری این مسابقه روی سکوها درگیری فیزیکی بین هواداران دو تیم شکل گرفت.

پیش از شروع مسابقه دو تیم آرژانتین و مکزیک، هواداران دو کشور در شبکه‌های اجتماعی کری‌خوانی شدیدی داشتند و همین باعث شده بود پیش از به صدا در آمدن سوت آغاز بازی تنش روی سکوهای ورزشگاه لوسیل احساس شود.

تنها چند دقیقه از شروع مسابقه می‌گذشت که شعارهای تحریک‌آمیز هواداران مکزیک در نهایت باعث شد آرژانتینی‌های حاضر در ورزشگاه از کوره در بروند و دو گروه با مشت و لگد و هر چه به دست‌شان می‌رسید با هم درگیر شدند.

عده‌ای از هواداران دو تیم بین دو گروه زد و خورد کننده میانجی‌گیری کرده و در نهایت اوضاع پیش از رسیدن ماموران امنیت ورزشگاه تا حد زیادی آرام شد. رسانه‌های آرژانتینی گزارش می‌دهند که میزان تنش بین هواداران همچنان بالا است و بیم آن می‌رود که دو گروه بیرون از ورزشگاه هم با هم درگیر بشوند.منبع