در تمرینات فهمیدم چرا او رونالدو است


آنتونی مارسیال، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخته است.

در تمرینات فهمیدم چرا او رونالدو است

شرایط این فصل در منچستریونایتد؟ من از انتقادات هواداران و رسانه ها مصون نیستم. وقتی مردم می گویند که من در ارائه سبک بازی خود ثبات ندارم، درست می گویند. وقتی در پست خودم در زمین هستم، اغلب شرایط خوب پیش می رود. اما وقتی کمتر از من استفاده شود، قبول دارم عملکردم چندان خوب نبوده است. البته این یک دور باطل است. وقتی کمتر در ترکیب قرار می گیریم طبیعتا کارآیی کمتری در هنگام حضور در زمین دارم و در این شرایط است که نمی توانم همه توانایی های خودم را در میدان به نمایش بگذارم. حتی اگر بازیکنی مانند ادینسون کاوانی نیز در اوج آمادگی باشد و فرصت زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب پیدا نکند، شرایط اینگونه می شود.”منبع


کد خبر : 1843242 |
20 شهریور 1401 ساعت 17:19 |
2.2K بازدید |

0
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، آنتونی مارسیال در فصل جاری کم و بیش موررد توجه اریک تن هاخ قرار داشته، اما هنوز در امر گلزنی توفیق چندانی در ترکیب منچستریونایتد نداشته است. حالا آنتونی مارسیال در مصاحبه ای در مورد رفتار حرفه ای کریستانو رونالدو در تمرینات منچستریونایتد و البته عملکرد پرفراز و نشیب خود در سال های اخیر صحبت کرده است.

آنتونی مارسیال در مورد کریستیانو رونالدو گفت: “او بازیکنی فوق العاده متواضع و البته بسیار سخت کوش است. ما اغلب وقتی صبح ها قبل از رفتن به تمرین و در باشگاه با یکدیگر صحبت می کنیم و من تمرینات این بازیکن تماشا می کردم و همین لحظات نشان می دهد که چرا او کریستیانو رونالدو است.