در ستایش تیمی که استقلال را متوقف کرد


با روی کار آمدن محمد ربیعی و نشستن او بر نیمکت ذوب‌آهن، قرار است ذوبی ها این فصل را در شرایط ویژه ای سپری کنند.

در ستایش تیمی که استقلال را متوقف کرد

هرچند که در برخی از کنفرانس های مطبوعاتی، شاهد این موضوع هستیم که سرمربی ذوب آهن، دست به گله و شکایت و اعلام عدم رضایت از شاگردان خود می برد و با این عملکرد درخشان، از تیمش انتقاد می‌کند.

1953675

از حیث گل زده آمار قابل توجهی دارند و سیزده گل به ثمر رسانده اند ولی از سویی دیگر، رقبا توانسته اند تا به اینجا، یازده گل وارد دروازه ذوب آهن کنند.

همچنین تقابل ذوبی ها با مدعیان و کسب نتایج تساوی مقابل استقلال و پرسپولیس، برد برابر تراکتور و تنها باخت به سپاهان، از یکدل و یکپارچه بودن گاندوهای اصفهان پرده برداری می کند و سخت کوشی آنها به چنین شکلی، قابل تحسین است.


کد خبر : 1984179 |
12 آذر 1402 ساعت 08:30 |
1.5K بازدید |

1
دیدگاه

ذوب آهنی جدید با ربیعی؛

به گزارش ورزش سه، هواداران ذوب آهن هم از کسب نتايج خیره کننده تیم‌شان، در تعجب و حیرت فرو رفته‌اند. بدون شک به وجود آوردن چنین تحولاتی، فقط با مربی خوش آتیه و خوش فکری همچون محمد ربیعی رقم می.خورد. برای اثبات این قضیه که محمد ربیعی، ذوب آهن را از بیخ و بن متحول ساخته، باید به سراغ آمار و ارقام برویم که خود گویای همه چیز هستند.

معین احمدوندمنبع

پنج برد، چهار تساوی و دو باخت در کنار به دست آوردن نوزده امتیاز و ایستادن در جایگاه سوم، سبب شد تا ذوب آهن بهترین عملکرد خود را در هشت سال اخیر به ثبت رسانده باشد.

1946569

ناگفته نماند که ربیعی با احیای بازیکنی همانند محمد جواد محمدی که بیست و هفت سال سن دارد و چهار گل در یازده بازی به ثمر رسانده، تأثیر بسزایی در تقویت خط حمله تیمش داشته و با دل بستن به او و مجید علیاری و محمد حسین اسلامی، بر روی خط حمله اش می‌تواند حساب ویژه‌تری باز کند.

در فصل جاری، علاوه بر ظاهر شدن هميشگی سپاهان به عنوان مدعی در قامت یک قهرمان، ذوب آهن هم می تواند بعد از مدت ها و دوری از ذوب آهن همیشه در اوج، به روزهای خوب خود باز گردد که عملکرد آنها تا به اینجا نشان داده که همچنان قصد ماندن و ادامه دادن به همین مسیر را دارند.

گاندوها در فصل گذشته طی یازده دیدار اول، به دو برد، هفت تساوی و دو باخت و گرفتن سیزده امتیاز بسنده کردند؛ همچنین نه گل زده و شش گل خورده در کارنامه آنها دیده می‌شود. ضمن اینکه ذوبی‌ها، شش تساوی متوالی در شش بازی ابتدایی کسب کردند اما داستان این فصل ذوب آهن با محمد ربیعی، جور دیگری نوشته شد.