دستور مهم از فیفا: به بیرانوند اجازه بازی نمی‌دهیمکد خبر : 1855315 |
03 آذر 1401 ساعت 17:28 |
8.1K بازدید |

1
دیدگاه

علی‌رغم حضور در تمرین امروز


گویا فیفا به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده که علیرضا بیرانوند نباید برابر ولز بازی کند. فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون فوتبال ایران هشدار داده که باید قوانین پروتکل ضربه به سر و صورت را رعایت کند.

دستور مهم از فیفا: به بیرانوند اجازه بازی نمی‌دهیم

به گزارش “ورزش سه” خبرگزاری ایندیپندنت اعلام کرده است، فدراسیون جهانی فوتبال به ایران گفته که علیرضا بیرانوند نباید در بازی مقابل ولز بازی کند، چرا که در بازی با انگلیس از ناحیه سر و صورت دچار مصدومیت شده است. علیرضا بیرانوند در بازی با انگلیس با مجید حسینی برخورد کرد و برای دقایقی نیاز به مداوا داشت اما در ادامه به او اجازه بازی داده شد ولی در نهایت خود بیرانوند درخواست خروج از زمین را مطرح و از بازی بیرون رفت.

گویا فیفا از زمان مصدومیت هر روز با فدراسیون ایران در تماس بوده و به مسئولان فوتبال ایران گفته که باید پروتکل ضربه مغزی را رعایت کنند و به بیرانوند اجازه بازی در دیدار روز جمعه داده نشود.
فیفا به فدراسیون فوتبال اعلام کرده درست است که پزشک تیم ایران حرف آخر را می‌زند اما فیفا به شدت این موضوع را جدی می‌گیرد و با قاطعیت می‌گوید بیرانوند نباید برابر ولز بازی کند. هم‌چنین موسسه خیریه آسیب مغزی Headway نیز از بازی بیرانوند پس از مصدومیت انتقاد کرده و گفته که بیرانوند نباید پس از مصدومیت اجازه بازی در برابر انگلیس را پیدا می‌کرد.

این در حالی است که در حاشیه تمرین امروز علیرضا بیرانوند با گارد ویژه زیر نظر کادر پزشکی تمرین کرد و روز گذشته هم وزیر ورزش ایران در مصاحبه خود گفت این بازیکن به دنبال قرار گرفتن مقابل ولز است و می‌خواهد بازی کند. 
تا به این لحظه هیچ خبر رسمی از سوی کادر رسانه‌ای تیم ملی مبنی بر پایان کار قطعی بیرانوند یا حضور او در ادامه مسابقات جام جهانی اعلام نشده و باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار خط دروازه ایران و شماره یک تیم ملی مقابل ولز خواهد بود. آیا شاهد حضور دوباره بیرانوند با شماره یک خواهیم بود یا اینکه شانس بازی به یکی از بین امیر عابدزاده، سیدحسین حسینی و یا پیام نیازمند می‌رسد.منبع