دشان: هیچ چیز بهتر از پیروزی نیستکد خبر : 1844927 |
01 مهر 1401 ساعت 09:40 |
108 بازدید |

0
دیدگاه


دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، از پیروزی تیمش برابر اتریش ابراز خوشحالی کرد.

دشان: هیچ چیز بهتر از پیروزی نیست

به گزارش “وزش سه”، تیم ملی فرانسه شب گذشته در چارچوب رقابت‌های مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا به مصاف اتریش رفت و با نتیجه 0-2 برابر این تیم پیروز شد. 
هرچند این پیروزی صرفا باعث شد که آنها که پیش از این فقط دو امتیاز به دست آورده بودند از قعر جدول این گروه فاصله بگیرند و با پنج امتیاز، پایین‌تر از کرواسی 10 امتیازی و دانمارک 9 امتیازی در جایگاه سوم بایستند. 
دشان پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت:« هیچ چیزی بهتر از پیروزی نیست. ما نتوانستیم در ماه ژوئن پیروز شویم. دوران پیچیده‌ای بود اما امشب بازیکنانم پاداش تلاش‌هایشان را گرفتنند. آنها به دنبال رقابت کردن هستند و مهم نیست چه کسی برابر آنها ایستاده است، وظایف و قواعدی در تیم ملی فرانسه برای هر بازی وجود دارد. ما خوش شانس بودیم که در آخرین بازی خانگی‌مان در سال 2022 شاهد جوی فوق العاده بودیم. شرایط در ژوئن خوب پیش نرفت اما امشب عالی بود.»

سرمربی تیم ملی فرانسه درباره درخشش اولیویه ژیرو در این بازی که یک پاس گل داد و یک گل زد اظهار داشت:« اولیویه شایستگی این جایگاه را دارد. من بسیار برای او خوشحال هستم. او دوران سختی را در باشگاهش داشت و همیشه برای ما خوب بازی کرد. گلزنی حق او بود. او تمام تلاشش را می‌کند تا در جام جهانی 2022 حاضر باشد اما هنوز زمان برای انتخاب این فهرست زیاد است.»
او با اشاره به مصدومیت دو بازیکن تیمش در این بازی اضافه کرد:« دلیل این اتفاقات فشردگی بازی‌ها و زمان کم بازیابی است. هیچ فرصتی در مسابقات باشگاه و ملی نیست که بازیکن بتواند کمی آرام باشد. ما از هم پاشیده نیستیم اما اضافه شدن دو مصدوم دیگرهم خبر خوبی نیست. من امیدوارم که در دو ماه آینده هیچ مصدومی نداشته باشیم.»

 منبع