دلیل باخت ایران به مراکش مشخص شد


کد خبر : 1981462 |
30 آبان 1402 ساعت 19:12 |
19.3K بازدید |

26
دیدگاه

عبدی: آنها 5 روز اینجا بودند، ما 5 ساعت در سفر؛

او ادامه داد: مراکش تقریباً پنج روز اینجا بود و این جابه‌جایی به ضرر ما شد. من نام اتفاقات امروز را اشک و لبخندها می‌گذارم. به هر حال ابتدا ما گل به ثمر رساندیم، در ادامه آنها بازی را به تساوی کشاندند و در پنالتی باختیم.

به گزارش “ورزش سه”، حسین عبدی پس از شکست تیم نوجوانان ایران مقابل مراکش در ضربات پنالتی در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر 17 سال عنوان کرد: کسب این نتیجه با فشاری که روی بازیکنانم وجود داشت، طبیعی بود. ما تنها یک جلسه تمرین کردیم و درگیر جابه‌جایی بودیم. از یک شهر به شهر دیگر سه ساعت جابه‌جا شدیم و سپس یک مسافرت دو ساعته دیگر هم داشتیم.

سرمربی تیم نوجوانان ایران اضافه کرد: اگر خسته نبودیم، می‌توانستیم برنده باشیم؛ هر چند بازی خوبی بود و به بچه‌ها تبریک می‌گویم. ما با جام جهانی زیر 17 سال خداحافظی می‌کنیم. می‌رویم اما با تیم دیگری در جام دیگری همدیگر را می‌بینیم. از فیفا بابت برگزاری این رویداد ممنونم.

عبدی  یادآور شد: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم و آنطور که لایق آنها بود در زمین ظاهر شویم. امیدواریم در جای دیگر بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.منبعسرمربی تیم نوجوانان ایران معتقد است خستگی عامل اصلی شکست مقابل مراکش بود.

 دلیل باخت ایران به مراکش مشخص شد