دلیل بازی نکردن وحید امیری مقابل سنگالکد خبر : 1845584 |
06 مهر 1401 ساعت 15:27 |
3.5K بازدید |

0
دیدگاه


یکی از اتفاقات ویژه اردوی اتریش، بازگشت وحید امیری به شرایط بازی بعد از نزدیک به 4 ماه بود.

دلیل بازی نکردن وحید امیری مقابل سنگال

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی ایران در راستای آماده سازی حضور در جام جهانی قطر اردوی خود را در اتریش دنبال کرد. در این اردو تیم ملی به مصاف دو حریف خود رفت و برابر اروگوئه به برتری رسید و مقابل سنگال با تساوی یک یک کار را به پایان رساند.

وحید امیری که پیش از حضور کارلوس کی روش نیز بحث بازگشت او به تیم ملی و حضور در اردوی اتریش وجود داشت، در نهایت یکی از بازیکنانی بود که در این اردو تیم را همراهی کرد. امیری که در جدال فصل گذشته پرسپولیس مقابل ذوب آهن در اصفهان دچار آسیب دیدگی شده بود و تحت عمل جراحی دیسک قرار گرفته بود، بعد از گذشت نزدیک به چهار ماه به میادین بازگشت و ضمن حضوری پررنگ در تمرینات تیم ملی، در نهایت دقایقی نیز مقابل اروگوئه به میدان رفت.

با این حال این بازیکن باتجربه که یکی از ستاره‌های تیم ملی در جام جهانی قبلی در ترکیب ایران نیز محسوب می‌شد، برابر سنگال نیمکت نشین شد و فرصتی برای بازی به دست نیاورد. اتفاقی که شایعات زیادی چه از حیث مصدومیت و چه مسائل دیگر حول نام وی شکل داد.

اکنون اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی بابت احتمال مصدومیت دوباره این بازیکن در جدال مقابل سنگال که حریفی فیزیکی محسوب می‌شد، ترجیح داد به امیری استراحت بدهد و این بازیکن مشکلی نداشته است.

امیری به زودی به اردوی پرسپولیس نیز اضافه خواهد شد و باید دید تفکر یحیی گل محمدی برای بازگشت این مهره تاثیرگذار به ترکیب تیمش به چه شکل خواهد بود.منبع