دوئل سرنوشت‌ساز آماده‌ترین تیم‌های والیبال ایران

ترکیب احتمالی شهداب یزد: ایلشن داوودی پور ، مسعود غلامی، رضا عابدینی، میثم صالحی، صابر بهنام حاجی پور ، رادوسلاو پاراپانوف و محمد رضا حضرت پور


کد خبر : 2001552 |
23 بهمن 1402 ساعت 09:19 |
132 بازدید |

0
دیدگاه

باید دید جدال اندیشه های محمد رضا تندروان سرمربی شهداب یزد و سعید عقیلی سرمربی گیتی پسند به سود کدام مربی به پایان خواهد رسید. مطمئنا هر دو سرمربی می‌خواهند روند برد های خود را ادامه دهند و به راحتی تسلیم نخواهند شد. با توجه به ستاره های بیشتر شهداب یزد نسبت به گیتی پسند اصفهان شانس این تیم برای پیروزی بیشتر خواهد بود.

ترکیب احتمالی گیتی پسند اصفهان: هومن باقری، آرمین رنجبر، رمضان صحبتی،  علی زارع، مرصاد آقاجانی، محمد صادقی و مهران توانامنبع

به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب هفته بیست و یکم مسابقات والیبال لیگ برتر ایران تیم رده دومی شهداب یزد میزبان تیم رده سومی گیتی پسند اصفهان است. شهداب برای حفظ رتبه دوم و گیتی پسند اصفهان برای گرفتن رتبه دوم از شهداب پا به میدان مسابقه خواهند گذاشت.

شهداب یزد با خرید های خوبی که در نقل و انتقالات نیم فصل داشت توانست روند نتیجه گیری خود را متحول کند و خود را به رتبه دوم جدول رده بندی برساند. آن‌ها هواداران خود را به یک قهرمانی دیگر امیدوار کرده‌اند. این تیم که این روزها میثم صالحی را آماده در ترکیب خود می‌بیند به دنبال انتقام شکست دور رفت از گیتی پسند اصفهان است.

از طرف دیگر گیتی پسند اصفهان هم که در نیم فصل دوم با درخشش بازیکنانی چون مهران توانا، رمضان صحبتی، علی زارع و رنجبر اکثر بازی های خود را با برد به پایان رسانده برای آنکه رتبه دوم جدول را دوباره و پس از مدت‌ها از آن خود کند وارد زمین خواهد شد تا دیدار رفت برابر شهداب یزد را تکرار کند.


گیتی پسند و شهداب برای رتبه دوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دوئل سرنوشت‌ساز آماده‌ترین تیم‌های والیبال ایران