دو ستاره تاریخی و تابناک آبادان (عکس)کد خبر : 1940171 |
06 خرداد 1402 ساعت 11:35 |
1.5K بازدید |

0
دیدگاه

برگی از تاریخ؛


ستاره های بزرگی از آبادان در فوتبال ایران شکوفا شده اند، مردانی همانند ابراهیم قاسمپور و عبدالرضا برزگری که همانند آنها کمتر دیده شده است.

دو ستاره تاریخی و تابناک آبادان (عکس)

به گزارش ” ورزش سه “، خوزستان ستاره های بزرگی به فوتبال ایران هدیه داه است، بزرگانی که نه تنها در تیم ملی ایران ستاره بودند ، بلکه فوتبال خوزستان را یکی از  پایگاه های مهم  فوبتبال ایران کرده اند، یکی از همین ستاره ها حزباوی کاپیتان تیم ملی جوانان ایران است که  چند روز قبل با قراردادی  5 ساله به السد قطر پیوست و قبل از آن هم این بیشه پر بوده از مردانی که در فوتبال ایران درخشیده اند.

دوستاره بزرگ تاریخ خوزستان بدون شک از آبادان می ایند ، دو ستاره ای که در کیهان ورزشی در خرداد سال 65 تصاویر آنها را منتشر کرده است و در آن گفته است آنها از خلیج فارس به فوتبال ایران برگشته اند و قراراست به خاطر اقامت در شیراز در تیم منتخب فارس حضور داشته باشند. ابراهیم قاسمپور و عبدالرضا برزگری با سابقه حضور در تیم ملی ایران  که در ان روزها به ترتیب 29 و 28 ساله بودند دو ستاره بزرگ تاریخ فوتبال آبادان هستند که با تکنیک بالای خود توانستند لقب آبادان برزیلیته را برای این شهر فوتبال خیز معنا ببخشند

1880161منبع