دکو آب پاکی را روی دست هواداران بارسا ریخت

دکو احتمال حضور روبن آموریم (مربی اسپورتینگ لیسبون) برای جانشینی ژاوی را هم رد کرد: «در حال حاضر، همه فرضیه ها روی میز است. اما چند مربی پرتغالی برای قبول مسئولیت هدایت باشگاهی مثل بارسلونا آماده هستند؟ به خصوص این بارسلونا با تمام مشکلاتی که دارد. شما به من بگویید. من می دانم که روبن آموریم در اسپورتینگ کار خوبی انجام می دهد و علاوه بر این، او با سبکی شبیه به ما بازی می کند. اما او نیز تجربه بسیار کمی دارد.»منبع

پیش از این گفته شده بود که آنها به دنبال یک مربی سرشناس و باتجربه هستند و اولویت اول مدیران این باشگاه استفاده از مربیان بزرگ است و اینکه لاپورتا رویای همکاری با کلوپ را در سر می‌پروراند. 

دکو، مدیر ورزشی بارسا، در مصاحبه با یک نشریه پرتغالی در مورد احتمال حضور کلوپ روی نیمکت بارسا گفت: «خیر، کلوپ می گوید می خواهد بعد از جدایی از لیورپول مدتی را استراحت کند. از سوی دیگر ما مشکل مالی جدی داریم و این یکی از دلایلی بود که من را به عنوان مدیر ورزشی خدمت گرفتند. ما پولی برای سرمایه گذاری هنگفت نداریم. این باعث دلسردی هر مربی‌ای که به اینجا می‌آید و می‌خواهد همه جام ها را ببرد، می‌شود. متأسفانه ما نمی‌توانیم به او ابزاری برای انجام این کار بدهیم. حداقل الان توانش را نداریم.»

1988998


کد خبر : 2001604 |
23 بهمن 1402 ساعت 12:50 |
293 بازدید |

0
دیدگاه

پول برای مربی بزرگ نداریم


مدیر ورزشی بارسلونا اعتراف کرد که باشگاه پول برای استخدام مربی بزرگ به جای ژاوی ندارد و احتمال همکاری با یورگن کلوپ را نیز رد کرد.

دکو آب پاکی را روی دست هواداران بارسا ریخت

1990041

به گزارش “ورزش سه”، جستجوهای بارسلونا برای پیدا کردن بهترین جانشین ممکن برای ژاوی که قرار است در پایان فصل این تیم را ترک کند از همین حالا آغاز شده است. 

این باشگاه امیدوار است که بتواند هرچه زودتر گزینه مدنظرش را انتخاب و مذاکرات را آغاز کند و این در حالی است که گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره مربی بعدی این تیم در رسانه‌های اسپانیایی و همچنین شبکه‌های اجتماعی در جریان است.