دیدار آرژانتینی در ریاض: مسی در آغوش گایاردوکد خبر : 1865670 |
29 دی 1401 ساعت 23:59 |
2.8K بازدید |

0
دیدگاه


لیونل مسی و مارسلو گایاردو امشب در حاشیه دیدار پی‌اس‌جی و منتخب ریاض همدیگر را صمیمانه در آغوش گرفتند. اما در این گپ دوستانه چه جملاتی بین آنها رد و بدل شد؟

دیدار آرژانتینی در ریاض: مسی در آغوش گایاردو

به گزارش “ورزش سه”، مارسلو گایاردو، سرمربی سابق ریورپلاته، و یکی از مربیان مشهور فوتبال آرژانتین امشب هدایت تیم منتخب ریاض را بر عهده داشت که از ترکیبی از بازیکنان تیم‌های النصر و الهلال تشکیل شده بود و کریستیانو رونالدو، ستاره بی‌ چون و چرای این روزهای النصر را در ترکیب خود داشت.

در آن‌سوی میدان پاری‌سن‌ژرمن حضور داشت که برای انجام یک بازی دوستانه با تیم تحت هدایت گایاردو به عربستان آمده بود. تیمی پرستاره که بزرگ‌ترین ستاره‌اش لیونل مسی بود؛ کاپیتان آرژانتین، قهرمان فعلی دنیا.

1793300

در میانه مسابقه مسی و گایاردو در کنار خط با هم روبرو شدند و یکدیگر را در آغوش گرفتند. این دو آرژانتینی در همان حال مدتی با هم صحبت کردند. مشخص بود که گایاردو بعد از درخشش بی‌نظیر مسی در تیم ملی کشورش از دیدار او خوشحال است و نمی‌خواهد فرصت گفت‌وگوی مستقیم با لئو را از دست بدهد.

این تصویر زمانی مخابره شد که مسی در نیمه دوم مسابقه تعویض شد و در حال ترک زمین بود. اما گایاردو به مسی چه گفت؟ رسانه‌های آرژانتینی می‌گویند سرمربی اهل کشورشان ابتدا به مدت چند ثانیه مسی را به آغوش گرفته و سپس چند کلمه‌ای با او صحبت می‌کند. گایاردو از لئو به خاطر همه کارهایی که برای آلبی‌سلسته کرده تشکر می‌کند و سپس قهرمانی در جام جهانی قطر را به او تبریک می‌گوید.

1793301منبع