دی‌ماریا: باخت یووه تقصیر من بود، ببخشیدکد خبر : 1844327 |
27 شهریور 1401 ساعت 22:15 |
657 بازدید |

1
دیدگاه


آنخل دی‌ماریا که به دلیل اخراج شدن در دیدار یوونتوس و مونزا با انتقاد شدید هواداران مواجه شده است با انتشار بیانیه‌ای در شبکه‌های اجتماعی از آنها عذرخواهی کرد.

دی‌ماریا: باخت یووه تقصیر من بود، ببخشید

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس امشب در هفته هشتم سری آ یک نمایش کابوس‌وار دیگر داشت تا در مقابل مونزا با نتیجه 1-0 شکست بخورد. مونزایی که این اولین بردش در سری آ بود.

کمی پیش از پایان نیمه اول یوونتوس با شرایطی غیرمنتظره مواجه شد چرا که آنخل دی‌ماریا که بیانکونری امید زیادی به او داشت با آرنج به آرماندو ایزو، مدافع مونزا، ضربه زد و با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

با اینکه یوونتوس حتی پیش از اخراج دی‌ماریا هم نمایش ضعیفی داشت ولی بیرون رفتن او روحیه بازیکنان یوونتوس را بیش از آنچه تصور می‌شد تخریب کرد. در نهایت مونزا در نیمه دوم دروازه یوونتوس 10 نفره را باز کرد تا شکستی تحقیرآمیز به بیانکونری تحمیل شود.

بعد از پایان بازی هواداران یووه انتقادهای شدیدی به دی‌ماریا وارد کرده و او را مقصر اصلی این شکست می‌دانستند. او با انتشار یک بیانیه در شبکه‌های اجتماعی به این ماجرا واکنش نشان داد و نوشت:” می‌خواهم به خاطر واکنش نامناسبی که در زمین مسابقه داشتم از همه عذرخواهی کنم. من تیم را در دورانی سخت ۱۰ نفره کرده و این باعث شد که بازی را ببازیم. شکست ما تقصیر من است. خیلی متاسفم. من حرفه‌ای هستم ولی در عین حال انسانم و انسان جایزالخطا است. من خطایم را می‌پذیرم و بابتش عذرخواهی می‌کنم“.منبع