دی‌یونگ و ترک اردوی هلند؛ مصدومیت جدی بودکد خبر : 1845037 |
01 مهر 1401 ساعت 22:40 |
9K بازدید |

4
دیدگاه


ساعاتی پیش فرانکی دی‌یونگ به دلیل جدی بودن مصدومیتش اردوی تیم ملی هلند را ترک کرد و به بارسلونا برگشت. قبلا دو بازیکن دیگر بارسا نیز به دلیل مصدومیت اردوی تیم ملی خود را ترک کرده بودند.

دی‌یونگ و ترک اردوی هلند؛ مصدومیت جدی بود

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا در دو روز اخیر بسیار بدشانس بوده و پنج بازیکنش در بازی های ملی مصدوم شده اند. شب گذشته در بازی فرانسه و اتریش، ژول کُنده از ناحیه ران پای چپ مصدوم شد. عثمان دمبله هم مصدوم شده ولی مشکل او جدی نیست. در بازی هلند مقابل لهستان نیز ممفیس دیپای و فرانکی دی‌یونگ دچار مصدومیت همسترینگ شدند. امروز نیز رونالد آرائوخو در جریان بازی دوستانه اروگوئه و ایران مصدوم شد.

طبق گزارش موندودپورتیوو، کُنده امروز از پاریس به بارسلونا برگشت و در اختیار تیم پزشکی بارسا قرار گرفت. دیپای هم صبح امروز به بارسلونا برگشت چرا که مصدومیت او شدیدتر از تصورات قبلی است. امروز عصر نیز با تصمیم کادر فنی هلند، فرانکی دی‌یونگ اردو را ترک کرد و به بارسلونا برگشت. گویا مصدومیت دی‌یونگ هم جدی است. گفته می شد دی‌یونگ نسبت به دیپای شرایط بهتری دارد اما چنین نبود.

در حال حاضر دمبله در اردوی تیم ملی فرانسه باقیمانده و مصدومیت او چندان جدی نیست. اکنون باید دید وضعیت رونالد آرائوخو چگونه خواهد بود و اینکه او نیز به بارسلونا بر می گردد یا همچنان در اردوی تیم ملی کشورش در اتریش باقی خواهد ماند. سه هفته به ال‌کلاسیکو، وضعیت مصدومیت چهار بازیکن بارسا نگران کننده است و این بدون شک خبر خوبی برای ژاوی هرناندز نیست.منبع