رئال مادرید 4-1 مایورکا؛ استخراج طلا از برزیل

این پایان کار نبود و در دقیقه 94 ارسال ایستگاهی توسط تونی کروس با ضربه دقیق و والی آنتونی رودیگر تبدیل به گل شد و رئال مادرید 1-4 در این دیدار به برتری دست یافت.منبع

مایورکا بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی پاس مافئو می توانست به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه زمینی موریکی با عکس العمل خوب تیبو کورتوا همراه شد. در دقیقه 14 تونی کروس شانس خود برای گلزنی را از فاصله ای قابل توجه امتحان کرد، اما ضربه این ستاره آلمانی راهی به دروازه مایورکا نیافت.

اما رئال مادرید خیلی زود در صدد جبران برآمده و در ثانیه های پایانی نیمه اول به گل تساوی رسید. روی پاس دنی سبایوس، والورده در پشت محوطه جریمه مایورکا صاحب موقعیت شده و با یک ضربه فوق العاده و دقیق به گوشه دروازه، گل تساوی را به ثمر رساند و در نهایت دو تیم با قبول مساوی 1-1 به رختکن رفتند.

رئال مادرید در دقیقه 89 به گل سوم نیز دست یافت. با پاس دنی کارواخال، رودریگو با حرکتی فنی و انفرادی بین سه مدافع مایورکا در موقعیت گلزنی قرار گرفت و با ضربه ای دقیق دروازه حریف را باز کرد.

در دقیقه 65 گرنیر با حرکتی فوق العاده و تکنیکی از سد دو مدافع رئال مادرید گذشت و در منطقه ای بسیار خوب فرصت گلزنی برای سانچس فراهم کرد، اما ضربه این بازیکن دقیق نبود و از کنار دروازه به بیرون رفت تا این فرصت فوق العاده از دست برود.

در دقیقه 35 این دیدار مایورکا به گل اول دست یافت. ارسال لی کانگ این از سمت راست با ضربه سر فنی و دقیق موریکی از زاویه ای دشوار همراه شد و توپ با گذر از تیبو کورتوا وارد دروازه رئال مادرید شد.

هفت دقیقه بعد رئال مادرید موفق به زدن گل دوم شد. رودریگو با حرکتی انفرادی و در سمت چپ محوطه توپ را به وینیسیوس جونیور رساند و این ستاره برزیلی بعد از گذر از سد مدافع حریف، با ضربه ای فنی و نرم به گوشه دروازه توانست گل دوم را به ثمر برساند.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم ادن هازارد با فداکاری و در شرایطی که خودش می توانست ضربه بزند توپ را به وینیسیوس جونیور پاس داد، اما این ستاره برزیلی تعلل به خرج داد و این موقعیت از دست رفت.


رئال مادرید با درخشش ستاره های برزیلی خود با نتیجه 1-4 از سد مایورکا گذشت.

رئال مادرید 4-1 مایورکا؛ استخراج طلا از برزیل

دقایقی بعد پاس بلند تونی کروس را فده والورده در محوطه جریمه تبدیل به موقعیت مناسبی برای گلزنی رودریگو کرد، اما ضربه این بازیکن زاویه نداشت و در اختیار دروازه بان مایورکا قرار گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، در روز مصدومیت کریم بنزما و غیبت اسن ستاره فرانسوی، رودریگو و وینیسیوس جونیور در خط حمله رئال مادرید عملکرد درخشانی داشته و عامل اصلی برتری 1-4 این تیم در برنابئو برابر مایورکا لقب گرفتند.


کد خبر : 1843256 |
20 شهریور 1401 ساعت 18:27 |
4.6K بازدید |

8
دیدگاه