رابطه عجیب یونایتد و مگوایر: نه می‌روی، نه بازی می‌کنی!کد خبر : 1865504 |
28 دی 1401 ساعت 23:59 |
1.9K بازدید |

0
دیدگاه


رسانه‌های انگلیسی می‌گویند منچستریونایتد با درخواست وستهم برای انتقال قرضی هری مگوایر مخالفت کرده و معتقد است او برای شیاطین سرخ اهمیت زیادی دارد.

رابطه عجیب یونایتد و مگوایر: نه می‌روی، نه بازی می‌کنی!

به گزارش “ورزش سه”، با اینکه هری مگوایر مدتی است جای خود را در قلب خط دفاعی منچستریونایتد به لوک شاو داده و با انتقادهای شدیدی مواجه است اما روزنامه سان امروز مدعی شد یونایتد به درخواستهای وستهم برای انتقال قرضی این مدافع انگلیسی پاسخ منفی داده و معتقد است مگوایر همچنان در این تیم نقشی کلیدی دارد.

در روزهای گذشته ابتدا روزنامه میرر مدعی شد مگوایر به همراه پنج بازیکن دیگر در فهرست فروش منچستریونایتد قرار گرفته است. سپس دیلی‌میل در گزارشی اعلام کرد وستهم با ارسال درخواستی به دفتر یونایتد خواهان انتقال قرضی مگوایر در ماه ژانویه شده است.

1792973

امروز اما روزنامه سان به نقل از منابع نزدیک به منچستریونایتد اعلام کرد شیاطین سرخ پیشنهاد وستهم را بلافاصله رد کرده‌اند. بر اساس این گزارش اریک تن‌هاخ به مدیریت باشگاه اطلاع داده که به این مدافع انگلیسی نیاز دارد. این در حالی است که تن‌هاخ مدتی است لوک شاو را به مگوایر ترجیح داده است.

برای نمونه در دربی شهر منچستر مگوایر به همراه دو مدافع دیگر این تیم، لیساندرو مارتینز و ویکتور لیندلوف، نیمکت‌نشین بود و شاو در پست او بازی می‌کرد. این در حالی است که لوک شاو معمولا در پست دفاع کناری بازی می‌کند ما در این بازی به دستور تن‌هاخ در مرکز خط دفاعی به میدان رفت تا در کنار رافائل واران نقش دفاع وسط را ایفا کند.منبع