رجب‌زاده: آبرو و حیثیت ما در ایران می‌رود

او ادامه داد: بازی خیلی سختی بود؛ تیم ون‌پارس نشان داد با کادر فنی جدیدش تغییراتی از نظر فوتبالی داشته و بازی روان و خوبی انجام می‌دهند. تیم منسجم و تاکتیک‌پذیری دارند و به آقای توتونی و سیمکانی تبریک می‌گویم. در چند مسابقه اخیر ون‌پارس نشان داد سبک خود را تغییر داده و فضاها را می‌بندد و با توپ‌گیری و مهره‌های تکنیکی در خط حمله ایجاد موقعیت می‌کند.

رجب‌زاده یادآور شد: در زمان مناسبی به گل رسیدیم ولی قبل از آن هم فرصت‌هایی داشتیم که تبدیل به گل نشد، اما مسئله‌ای که واقعا من را اذیت می‌کند و لوث شده، موضوع زمین چمن است. من همیشه گفتم بخاطر اینکه مسابقه است، باید در زمین سنگلاخ هم بازی کنیم، اما واقعا توقع داریم این موضوع را حل کنند. حتی ما راضی شدیم مسابقات‌مان به زمین چمن مصنوعی برود که این اتفاق نیفتاد.

به گزارش “ورزش سه”، مهدی رجب‌زاده پس از برتری فجر سپاسی مقابل ون‌پارس اصفهان، در نشست خبری عنوان کرد: این برد را به مردم استان و هواداران فجر تبریک می‌گویم که امروز کنارمان بودند و خوشبختانه شرایطی به وجود آمد که تماشاگران را کنارمان داشتیم. امیدوارم در ادامه فصل هم بتوانیم بیشتر از همیشه آنها را خوشحال کنیم.


سرمربی فجر سپاسی به شدت نسبت به وضعیت زمین چمن ورزشگاه حافظیه انتقاد کرد.

رجب‌زاده: آبرو و حیثیت ما در ایران می‌رود

رجب‌زاده تاکید کرد: همه تاج سر ما هستند، اما باید یک جا یک سوزن هم به خودمان بزنیم. چرا زمین ورزشگاه دستغیب درست نمی‌شود؟ نمی‌دانم چه مشکلی دارد، ولی هرچه هست، آن را برطرف کنند؛ چون آبرو و حیثیت ما در کشور می‌رود و می‌گویند استان به این بزرگی، نمی‌تواند یک زمین چمن داشته باشد.منبع

سرمربی فجر سپاسی تصریح کرد: ما واقعا از وضعیت این زمین زجر می‌کشیم. از ۲۰ سال قبل مربیان گفته‌اند، الان هم ما عنوان کردیم و ۱۰ سال دیگر هم یک مربی دیگر خواهد گفت! پس چه زمانی مسؤولان می‌خواهند بیدار شوند؟ ما که اینجا کار می‌کنیم، دشمن شما نیستیم. حق این بچه‌ها و تیم نیست که از وضعیت زمین چمن ناراحت باشند. باید آقایان به خودشان بیایند چراکه یک استان ضربه می‌خورد.

سرمربی فجر سپاسی یادآور شد: غیر از ۱۰ دقیقه اول که شروع خوبی داشتیم، به نظرم ون‌پارس نمایش بهتری داشت و کنترل بازی را در دست گرفت، ولی بچه‌های ما نیز در چند صحنه، توپ را لو دادند یا اوت‌های بی‌جهت به حریف تقدیم کردند که همین مسئله موجب شد تیم زیر فشار قرار بگیرد. از سوی دیگر نمایش احساسی هم داشتیم ولی در نیمه دوم تغییر تاکتیک و سیستم داشتیم و خوشبختانه پرتوان ظاهر شدیم و به برتری رسیدیم.


کد خبر : 1865480 |
28 دی 1401 ساعت 20:01 |
2.8K بازدید |

0
دیدگاه

مربیان از ۲۰ سال قبل یک حرف می‌زنند؛

او اضافه کرد: زمین چمن ورزشگاه حافظیه خراب شده و کسی به این موضوع توجه نمی‌کند و زمین چمن دستغیب هم به بهره برداری نمی‌رسد. از مسؤولان تقاضا دارم همین فردا به حافظیه بیایند و ۵ دقیقه در این زمین راه بروند. برای راه رفتن هم باید مراقب باشند، چه رسد به اینکه فوتبال بازی کنند و دستورات تاکتیکی را به اجرا دربیاورند.