رحمتی: با تمام وجود مقابل سپاهان بازی می‌کنیم


سرمربی آلومینیوم ابراز امیدواری کرد بتوانند در دیدار با سپاهان نمایش خوبی داشته باشند.

رحمتی: با تمام وجود مقابل سپاهان بازی می‌کنیم

به گزارش “ورزش سه”، سید مهدی رحمتی در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال آلومینیوم گفت: شرایط ما خوب است؛ بعد از بازی تراکتور که به اذعان همه کارشناسان و فوتبال‌دوستان یک فوتبال رو به جلو و عالی را بازی کردیم و در عین شایستگی، در روزی که فوتبال روز بدش را به ما نشان داد، شکست خوردیم.

رحمتی ادامه داد: بازی فردا بسیار برای ما سخت خواهد بود ولی با توجه به شرایط تیمی و تمریناتی که پشت سر گذاشتیم، به دنبال فوتبال بازی کردن هستیم. ما یک تیم جوان و با انگیزه داریم و تمام تلاشمان را در زمین برای موفقیت و سربلندی نام ایرالکو و مردم خوب اراک انجام خواهیم داد و مطمئنا فردا با تمام وجودمان در اصفهان بازی می‌کنیم.

رحمتی تاکید کرد: ما نسبت به تیم پارسال ۳ بازیکن را از دست دادیم که در پست‌های خودشان تعیین کننده بودند. بازیکنان جایگزین زمان می‌خواهند که خود را با تیم وفق داده و هارمونی لازم را به دست بیاورند. مطمئنا هر چه بازی‌ها جلو برود و ما تمرینات بیشتری در کنار هم داشته باشیم شرایط بهتر خواهد شد و تیم ما به همان تیمی که مد نظر خودم و مدیریت باشگاه است، تبدیل خواهد شد.منبع


کد خبر : 1842883 |
18 شهریور 1401 ساعت 20:39 |
2.2K بازدید |

5
دیدگاه

کار سختی در اصفهان داریم؛

سرمربی تیم آلومینیوم اراک در مورد دیدار فردای تیمش مقابل سپاهان ابراز کرد: نیازی به صحبت زیاد در مورد سپاهان نیست. این تیم یکی از پرقدرت‌ترین تیم‌های ایران و یکی از قطب‌های فوتبال است و بازیکنان و کادر فنی خوبی را در اختیار دارد. این تیم فردا در مقابل هوادارانش بازی می‌کند و با توجه به اینکه سابقه ۳ سال بازی در این تیم را دارم، با جو ورزشگاه اصفهان آشنا هستم.

او یادآور شد: در مسابقه‌ای که در دقیقه ۳ گل خوردیم، ۹۰ دقیقه سوار بر بازی بودیم و نزدیک به ۱۰ موقعیت بسیار خوب گلزنی ایجاد کردیم. به گفته سرمربی تیم تراکتور اگر آن روز، روز خوب اخباری نبود نتیجه به شکلی دیگر رقم می‌خورد. در دقیقه ۹۳ روی یک ضد حمله گل دوم را خوردیم ولی با توجه به فوتبالی که بازی کردیم، نمی‌توانستیم به بازیکنان خرده بگیریم. ما می‌خواهیم با ادامه همان روند رو به جلو حرکت کنیم و چشم امید به بازی های آینده مثل بازی فردا مقابل سپاهان داشته باشیم.

سرمربی آلومینیوم درباره اینکه تیمش در پنج هفته ابتدایی سه شکست در ورزشگاه خانگی داشته و دلیل این مساله را چه می‌داند، عنوان کرد: هم من و هم بازیکنان تیم از این موضوع خیلی ناراحت هستیم و از هوادارانمان عذرخواهی می‌کنیم. ۱۷-۱۸ بازیکن تیم ما تغییر کرده و میانگین سنی آن به یکباره ۵-۴ سال پایین آمده است. همه این مسائل دست به دست می‌دهد که شرایطی رقم بخورد و هماهنگی ما زمان ببرد. بازیکن جوانی که به تیم ما اضافه شده باید زمان داشته باشد تا خود را وفق بدهد.