رده‌بندی گران‌قیمت‌ترین هافبک‌های اروپا مشخص شد

انتقال دکلان رایس به آرسنال و همچنین جود بلینگام به رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالات تابستانی امسال هم از دیگر خریدهای گران‌قیمت هافبک‌های حاضر در فوتبال اروپا بوده است. 

1748303


جیمی کاراگر، اسطوره لیورپول، رده‌بندی هافبک‌های 100 میلیون یورو به بالای فوتبال اروپا را مشخص کرد.

رده‌بندی گران‌قیمت‌ترین هافبک‌های اروپا مشخص شد

کاراگر در گفت‌وگو با اسکای اسپورت در پاسخ به این سوال که کدام یک از بازیکنان از دیگری برتر هستند اظهار داشت: «از نظر من جود بلینگام در این فهرست در جایگاه اول قرار دارد. شماره دو به انتخاب من و بر اساس عملکردی که روز یکشنبه دیدم فرناندز است. اگر به همین ترتیب پیش برود، او یک هافبک کامل است، خصوصا اگر بیشتر از این مشغول گلزنی شود.

انتخاب بعدی من دکلان رایس است و از نظر من، کایسدو در جایگاه چهارم قرار می‌گیرد. من واقعا طرفدار او هستم، اما او را در حال حاضر در جایگاه چهارم قرار می‌دهم تا ببینیم که عملکرد او در ادامه در ترکیب چلسی و در طول فصل چگونه خواهد بود.»منبع

به گزارش “ورزش سه”، جذب بازیکنان با قیمت‌های نجومی و باورنکردنی در چند ماه اخیر در فوتبال اروپا بارها و بارها دیده شده و واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشته است. 

انزو فرناندز در پنجره نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته به چلسی پیوست اما در طول شش ماه اول حضورش در این تیم اصلا موفق نبود. حالا این باشگاه مویزس کایسدو را هم به عنوان گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال انگلیس به خدمت گرفته است.


کد خبر : 1958304 |
27 مرداد 1402 ساعت 03:58 |
312 بازدید |

1
دیدگاه