رسانه معتبر آسیایی حذف استقلال را تأیید کرد


وب سایت فوتی رنکینگز از عدم صدور مجوز حرفه ای استقلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

رسانه معتبر آسیایی حذف استقلال را تأیید کرد

کمیته صدور مجوز حرفه ای نیز چند هفته پیش، تیم هایی که مدارک آنها مورد پذیرش کمیته مذکور قرار گرفته و موفق شده بودند مجوز حرفه ای دریافت کنند را اعلام کرد که نامی از استقلال در میان این باشگاه ها نبود تا آبی ها با شکایت به کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای، خواستار بررسی بیشتر مدارک خود شوند.

چنانچه آبی ها می توانستند مجوز آسیایی دریافت کنند، راهی مرحله گروهی می شدند و شاگردان مورایس باید کار خود را در مرحله پلی آف آغاز می کردند اما با حذف استقلال، سپاهان به دور اصلی رفت و تراکتور به عنوان سهمیه چهارم راهی پلی آف شد. علاوه بر این، وب سایت فوتی رنکینگز در توضیحات مرحله پلی آف، خبر از حذف استقلال داده است.


کد خبر : 1942049 |
15 خرداد 1402 ساعت 12:07 |
15.7K بازدید |

6
دیدگاه

با حضور تراکتور در دیدار پلی‌آف

وب سایت فوتی رنکینگز که به صورت تخصصی اخبار و اطلاعاتی را در زمینه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و همچنین AFC کاپ و دیگر مسابقات ملی و باشگاهی که زیر نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می شود را منتشر می کند، صبح امروز نحوه برخورد تیم های در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را منتشر کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، در چند ماه گذشته، اخبار ضد و نقیض فراوانی درخصوص وضعیت مجوز حرفه ای باشگاه استقلال منتشر شده بود. آبی ها تا 31 مارس زمان داشتند تا بدهی استراماچونی را پرداخت کنند ولی موفق نشدند در زمان مقرر این کار را انجام دهند تا در آستانه حذف از آسیا قرار بگیرند.

در شرایطی که هنوز این کمیته از نتیجه بررسی شکایت آبی ها خبر نداده، اما یک رسانه معتبر آسیایی که طی سال های اخیر اخبار بسیار موثقی از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا منتشر کرده، از حذف استقلال خبر داده است.

1883611

این رسانه مدعی است که تراکتور برای صعود به دور گروهی، باید به مصاف مصاف برنده دیدار تیم های شارجه امارات و باشوندارا کینگز بنگلادش برود. از آنجایی که پرسپولیس، نساجی و سپاهان حضور خود را در لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرده اند، تکلیف نماینده آخر ایران به وضعیت مجوز حرفه ای باشگاه استقلال بستگی داشت.

1881400

این رسانه نوشته است که باشگاه استقلال به دلیل مشکل در صدور مجوز حرفه ای، تنها باشگاه محروم در این رقابت هاست. باید دید که واکنش مدیران باشگاه به این موضوع چه خواهد بود. حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی آبی ها چندی پیش مدعی بود که برای حل این مشکل، به همراه مهدی تاج عازم مالزی خواهد شد.منبع