رسمی؛ بازگشت کاناوارو به فوتبال ایتالیاکد خبر : 1844787 |
30 شهریور 1401 ساعت 18:34 |
730 بازدید |

1
دیدگاه

حضور در دسته دوم ایتالیا؛


فابیو کاناوارو به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید تیم بنونتو در سری B فوتبال ایتالیا منصوب شد.

رسمی؛ بازگشت کاناوارو به فوتبال ایتالیا

به گزارش “ورزش سه”، فابیو کاناوارو، قهرمان جام جهانی 2006 و مرد سال فوتبال جهان در همین سال، در سال های گذشته و در قاره آسیا مربیگری کرده و در سوپر لیگ چین روی نیمکت تیم هایی چون گوانگژو اورگرانده و تیانجین حضور داشته است. کاناوارو در طول مدت حضورش در چین، یک عنوان قهرمانی لیگ و جام حذفی چین را به دست آورد و حالا اسطوره فوتبال ایتالیا و یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال، دوران مربیگری در سرزمین مادری‌اش را آغاز کرده است.

باشگاه دسته دومی بنونتو امروز رسما اعلام کرد با فابیو کاناوارو برای جانشینی فابیو کازرتا به توافق رسیده و او به عنوان سرمربی جدید این تیم حاضر در سری B انتخاب شده است. بنونتو در حال حاضر با کسب تنها هفت امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار داشته و امیدوار است با استخدام فابیو کاناوارو، در ادامه فصل جواز بازگشت به سطح اول فوتبال ایتالیا را کسب کند.

این سرمربی قراردادی دو ساله با تیم بنونتو امضا کرده است. کاناوارو در طول دوران حضورش در گوانگژو اورگراند، میانگین 2.06 امتیاز در هر مسابقه را در 126 بازی خود کسب کرده بود. در یک سال اخیر شایعاتی در مورد احتمال حضور او روی نیمکت تیم های ملی ایتالیا و لهستان منتشر شده بود، اما در نهایت کاناوارو تصمیم گرفت توانایی های خود را در باشگاه بنونتو به چالش بکشد.منبع