رسمی: سادیو مانه جام جهانی را از دست دادکد خبر : 1854024 |
26 آبان 1401 ساعت 22:53 |
423 بازدید |

0
دیدگاه


بر اساس اعلام رسمی فدراسیون فوتبال سنگال، سادیو مانه، ستاره تیم ملی این کشور به دلیل مصدومیت از ناحیه پا قادر به بازی در جام جهانی قطر نخواهد بود.

رسمی: سادیو مانه جام جهانی را از دست داد

به گزارش “ورزش سه”، بازی هفته پیش سادیو مانه با پیراهن باشگاهش بایرن مونیخ برای او گران تمام شد چرا که لحظاتی پیش با تایید رسمی فدراسیون فوتبال سنگال مشخص شد او به دلیل مصدومیتی که در آن دیدار برایش اتفاق افتاد قادر به حضور در جام جهانی با پیراهن تیم ملی کشورش نخواهد بود.

فدراسیون فوتبال سنگال روز سه‌شنبه با اعلام اینکه مانه نمی‌تواند در اولین بازی‌های سنگال در جام جهانی شرکت کند هواداران او را نگران کرده بود.

ولی در دو روز گذشته بررسی‌های پزشکی بیشتری روی پای سادیو مانه انجام شده و در نهایت فدراسیون فوتبال این کشور به این نتیجه رسید که مهاجم ستاره‌اش اصلا قادر به حضور در جام جهانی نخواهد بود.

مانه در جریان پیروزی بایرن مونیخ بر وردربرمن که روز 17 آبان در بوندس‌لیگا برگزار شد از ناحیه نازک‌نی پای راست آسیب دید و زمین را ترک کرد. بایرن مونیخ بعد از آن یک بازی دیگر مقابل شالکه انجام داد که مانه در این بازی در میدان حضور نداشت. همین مصدومیت در نهایت باعث شد او نتواند به رویایش برای حضور در جام جهانی با پیراهن تیم ملی کشورش برسد.منبع