رسوایی یووه به تاتنهام رسید: پاراتیچی استعفا می‌دهد!

به گزارش “ورزش سه”، فیفا اعلام کرد ممنوعیت فابیو پاراتیچی از فعالیت‌های مرتبط با فوتبال که در پرونده باشگاه یوونتوس در ایتالیا اعمال شده است، تنها به این کشور منحصر نیست و او در تمامی کشورها نباید فعالیتی در این حوزه داشته باشد.

محرومیت پاراتیچی به‌دلیل پرونده یوونتوس در ایتالیا است. این باشگاه به دستکاری در حساب‌های مالی متهم شده و به همین علت، در ماه ژانویه با کسر 15 امتیاز جریمه شده و چندین نفر از مدیران فعلی و گذشته باشگاه به‌صورت دسته‌جمعی استعفا داده و اعلام شد که حق فعالیت در حوزه فوتبال را ندارند.

1836785

پاراتیچی در این پرونده از جمله مدیران سابق یوونتوس است که با ممنوعیت فعالیت مواجه شده است. با توجه به تفسیر فیفا از محرومیت او پاراتیچی که در حال حاضر مدیر ورزشی تاتنهام است باید از این سمت استعفا بدهد. پاراتیچی در سال 2021 به تاتنهام پیوست.


فیفا اعلام کرد ممنوعیت فعالیت فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی تاتنهام، به‌دلیل مسئولیت سابق او در یوونتوس تنها به ایتالیا محدود نمی‌شود و به این ترتیب پاراتیچی باید از پست خود در تاتنهام استعفا بدهد.

رسوایی یووه به تاتنهام رسید: پاراتیچی استعفا می‌دهد!

پاراتیچی با محرومیتی 30 ماهه مواجه است. روزنامه انگلیسی گاردین امروز در تماس با فیفا درباره این پرسید که آیا محرومیت پاراتیچی شامل فعالیت او در انگلیس هم می‌شود؟ فیفا در پاسخ به این روزنامه اعلام کرد: «فیفا تأیید می‌کند که بعد از درخواست فدراسیون فوتبال ایتالیا رئیس کمیته انضباطی فیفا تصمیم گرفت که مجازات محرومیت از فعالیتی که این فدراسیون اعمال کرده است را به تمامی کشورهای عضو فیفا تعمیم بدهد.»منبع


کد خبر : 1898114 |
09 فروردين 1402 ساعت 20:29 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه