رفتار هواداران بارسلونا با من غیرمنصفانه بود

برایثویت ادامه داد:« من زندگی در شهر بارسلونا را دوست دارم و این هم یکی از دلایل قبول پیشنهاد اسپانیول بود. البته پروژه ورزشی باشگاه نیز برایم جذاب بود. در اسپانیول برای من ارزش بیشتری قائلند و می توانم توانایی هایم را نشان بدهم. من در بارسلونا همه تلاشم را کردم تا بازیکنی مفید باشم ولی وقتی کادر فنی به بازیکن اعتقاد ندارد، غیرممکن است او بتواند ارزش‌هایش را اثبات کند.»



منبع


مارتین برایثویت، مهاجم دانمارکی سابق بارسا، همچنان از رفتار هواداران این باشگاه در بازی جام خوان گامپر آزرده خاطر است

رفتار هواداران بارسلونا با من غیرمنصفانه بود

برایثویت امروز در مصاحبه با تی وی سه کاتالونیا و در مورد جدایی از بارسا گفت:« اعتراضات هواداران به من در نوکمپ واقعا غیرمنصفانه بود. متاسفانه مردم واقعیت را نمی دانند و در بازی برابر پوماس با من منصفانه رفتار نشد. پس از فسخ با بارسا پیشنهاد بهتری از اسپانیول دریافت کردم و خیلی سریع هم به توافق رسیدیم.»


کد خبر : 1842861 |
18 شهریور 1401 ساعت 17:57 |
4.4K بازدید |

0
دیدگاه

آنها از واقعیت خبر ندارند

به گزارش “ورزش سه”، مارتین برایثویت در ایده‌های ژاوی جایی نداشت و به وی نیز اعلام شده بود که باید بارسا را ترک کند. 

برایثویت به خصوص در بازی جام خوان گامپر بین بارسلونا و پوماس مکزیک، وقتی توسط هواداران بارسلونا هو شد، به این نتیجه رسید که جدایی بهترین راه است اما او حاضر نبود به هر قیمتی از بارسا برود. باشگاه به او اطلاع داده بود که حاضر است قراردادش را فسخ کند و او به‌عنوان بازیکن آزاد راهی تیم مورد علاقه خود شود اما مهاجم دانمارکی که از رفتار باشگاه عصبانی بود، تمام دستمزدش تا سال 2024 را به عنوان غرامت می خواست ولی در نهایت دو طرف روی کمتر از نیمی از این مبلغ به توافق رسیدند. در روز پایانی نقل و انتقالات برایثویت قراردادش را با تنها دریافت 150 هزار یورو فسخ کرد و خیلی سریع نیز به باشگاه رقیب بارسا یعنی اسپانیول رفت. برایثویت در اولین بازی خود با پیراهن اسپانیول موفق به گلزنی برابر بیلبائو هم شد و با همان گل، اسپانیول در ورزشگاه سن مامس به پیروزی رسید.