روزی‌طلب: ساکت الهامی گربه سیاه استقلال است

او در خصوص کیفیت زمین دستگردی گفت: پارسال زمین دستگردی یکی از بهترین زمین‌ها بود. ولی امسال چون چند تیم در آن بازی می‌کنند کیفیتش پایین آمده است. ما هم ناراضی‌ایم ولی چون شهرقدس و تختی به مشکل خورده‌اند، فقط دستگردی و انقلاب کرج مانده است. مثل پارسال کیفیت مطلوبی ندارد. امیدوارم مسئولین این ورزشگاه تلاش کنند که مثل سال گذشته کیفیت زمین بالا برود.

کاپیتان هوادار در خصوص بازی حساس‌شان با استقلال گفت: ما پارسال نشان دادیم برای استقلال و پرسپولیس رقیب سرسختی هستیم. این هفته هم می‌رویم که فوتبال بازی کنیم ولی مطمئنا استقلال بازی سختی مقابل هوادار خواهد داشت. ما هر بازی برای سه امتیاز به زمین می‌رویم ولی باید دید روز جمعه روند به چه صورت رقم می‌خورد ولی انشاالله با امتیاز از زمین خارج شویم.

روزی طلب ادامه داد: روند تیم از اول فصل رو به رشد بوده و نتایج‌مان را نشان می‌دهیم. چند بار هم گفتم که ما فقط به رتبه تک رقمی فکر می‌کنیم. این چند هفته هم نتایج خیلی خوبی گرفتیم و انشاالله ادامه‌دار باشد.

او در پایان راجع به نتایج خوب سرمربی تیم‌شان مقابل استقلال بیان کرد: آقا ساکت گربه سیاه استقلال است و همیشه تیم‌هایش جلوی استقلال فوتبال خوبی بازی می‌کردند که همراه با نتیجه بوده. پارسال در جام حذفی و لیگ با نساجی این موضوع را نشان داد. امسال هم سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم که بتوانیم نتیجه خوبی جلوی استقلال بگیریم.منبع

به گزارش “ورزش سه”، سپهر روزی‌طلب هافبک دفاعی هوادار، یکی از بازیکنان باتجربه این تیم است که در این فصل در چند بازی کاپیتان هم بوده است. او در خصوص بازی این هفته‌شان با پیکان گفت: بازی با پیکان خیلی خوب بود. در نیمه اول سوار بازی بودیم ولی روی غافلگیری گل خوردیم. بعد از گل بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم یک مقدار تحت فشار بودیم ولی آقا ساکت با تعویض‌های خوبی که انجام داد چند موقعیت خیلی خوب خلق کردیم و می‌توانستیم گل دوم هم بزنیم اما در نهایت بازی یک بر یک تمام شد.


کد خبر : 1849721 |
01 آبان 1401 ساعت 18:38 |
197 بازدید |

0
دیدگاه

آبی‌ها کار سختی مقابل تیم ما خواهند داشت


هافبک هوادار می‌گوید استقلال کار بسیار سختی مقابل تیم‌شان پیش رو خواهد داشت‌.

روزی‌طلب: ساکت الهامی گربه سیاه استقلال است