روش کونته تنها راه خروج یووه از بحران استکد خبر : 1845133 |
02 مهر 1401 ساعت 16:43 |
1.3K بازدید |

0
دیدگاه

مارکیزیو:


کلودیو مارکیزیو، ستاره سابق یوونتوس، معتقد است که استفاده از سبک و روش روحیه‌بخشی آنتونیو کونته راه خروج این تیم از بحران است.

روش کونته تنها راه خروج یووه از بحران است

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس از ابتدای فصل تا به حال نتایج خوبی کسب نکرده است و از 9 دیداری که در تمامی رقابت‌ها برگزار کرده تنها دو بار پیروز از میدان خارج شده است. 
همین موضوع باعث شده است که فشار زیادی روی مکس آلگری باشد و بسیاری از هواداران این تیم خواهان اخراج فوری این مربی ایتالیایی هستند و گفته می‌شود کونته نیز آماده است تا هدایت این تیم را برعهده بگیرد. 
مارکیزیو در فستیوال دلو اسپورت به روزنامه ایتالیایی گاتزتا گفت:« ما به آخر خط رسیدیم، در سری B بازی کردیم و پس از چند فصل خوب در سری A، برای دو فصل متوالی هفتم شدیم. ما خوب شروع می‌کردیم اما در ژانویه همه چیز از هم می‌پاشید و ما حس بدی داشتیم چون نمی‌توانستیم به آنچه که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.»


او با اشاره به راه حل این شرایط در آن زمان اظهار داشت:« درک این موضوع سخت بود، ما خوب تمرین می‌کردیم و تیمی متحد بودیم اما جواب نمی‌گرفتیم. سپس کونته آمد، او روح این تیم را لمس کرد، خصوصا برای بازیکنانی که پیش از این تجربه قهرمانی داشتند. او به ما گفت که اینجا یوونتوس است و باید به به حدی تلاش کنیم که در زمین خون بریزیم، باید به جایی که به آن تعلق داشتیم برگردیم. راه حل شرایط فعلی این تیم هم چیزی جز این نیست.»
مارکیزیو محصول آکادمی یوونتوس بود و در 389 دیداری که با پیراهن این تیم به میدان رفت موفق شد 37 گل برای این تیم به ثمر برساند و هفت جام قهرمانی لیگ ایتالیا را بالای سر ببرد.منبع