رونالدوی تمام‌نشدنی، دستاوردی جدید از کریستیانو!

رونالدو که با زدن این گل روحیه گرفته بود، در سومین دقیقه وقت های تلف شده پس از یک مانور دیدنی در محوطه، با ظرافت خاصی توپ را خط کشی شده روی سر اوتاویو انداخت تا هموطنش با گلزنی، رونالدو رو هم صاحب یک پاس گل دیگر کند.

1964120

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال النصر در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال عربستان با درخشش کریستیانو رونالدو برابر الریاض به برتری رسید و میهمان خود را با چهار گل بدرقه کرد.

او در شبی که برای هزار و دویستمین بار در یک بازی رده سنی بزرگسالان به میدان می رفت، توانست گل شماره 868 خود را ثبت کند تا بار دیگر ارزش های خود به عنوان یک ابرستاره را در فضایی نامحدود به فوتبال، به نمایش بگذارد.

1964122
1964118منبع

سی آر هفت روی ارسال دقیق هم تیمی خود روی خط شش قدم با جایگیری هوشمندانه همیشگی خود، با یک ضربه کف پا دروازه قرمزپوشان میهمان را باز کرد تا قفل دروازه الریاض شکسته شود.


کد خبر : 1985579 |
18 آذر 1402 ساعت 01:20 |
1.5K بازدید |

1
دیدگاه

ستاره پرتغالی که در سی دقیقه ابتدایی بازی تلاش زیادی برای گلزنی دوباره در لباس النصر پس از ناکامی مقابل پرسپولیس و الهلال داشت، سرانجام در دقیقه 31 مسابقه اولین گل بازی را برای تیمش به ثمر رساند.

1964121


فوق ستاره پرتغالی النصر در شانزدهمین مسابقه تیمش در لیگ برتر فوتبال عربستان سعودی توانست هزار و دویستمین بازی دوران ورزشی خود را پشت سر بگذارد.

رونالدوی تمام‌نشدنی، دستاوردی جدید از کریستیانو!