رونالدو آتش هیجان لیگ عربستان را شعله‌ور کردکد خبر : 1940112 |
06 خرداد 1402 ساعت 04:32 |
168 بازدید |

0
دیدگاه


دیدارهای هفته ما قبل پایانی لیگ عربستان امشب برگزار می شود و رونالدو و یارانش به دنبال شگفتی در استادیوم الفیحاء هستند.

رونالدو آتش هیجان لیگ عربستان را شعله‌ور کرد

به گزارش “ورزش سه”، هفته ما قبل پایانی لیگ عربستان فردا شب برگزار می شود و هیجان به اوج خود خواهد رسید. شاید در این هفته تکلیف قهرمان مشخص شود و الباطن نیز به صورت رسمی و قطعی به دسته پایین تر سقوط کند.

با توجه به حساسیت بیست و نهمین هفته لیگ عربستان، کمیته مسابقات لیگ حرفه ای تصمیم گرفت تمامی مسابقات این مرحله را به صورت همزمان برگزار کند. الاتحاد با 66 امتیاز و النصر با 63 امتیاز در پی قهرمانی هستند. الفیحاء، الوحده، الخلیج و العداله برای فرار از سقوط می جنگند.

در دیدارهای هفته قبل وقتی که النصر با 2 گل از الشباب عقب افتاد، کریستیانو رونالدو، ستاره زردپوشان ریاض، تسلیم نشد و آتش هیجان لیگ را شعله ور کرد. او با به ثمر رساندن گل سوم و برتری النصر، فاصله سه امتیازی با الاتحاد را حفظ کرد.

الاتحاد در شرایطی میهمان الفیحاء است که تیم میزبان برای فرار از کابوس سقوط و تضمین بقا در لیگ، یک بازی سرنوشت ساز را برابر حریف خود انجام می دهد. الاتحاد نیز بدون توجه به نتایج النصر و برای تثبیت قهرمانی، در پی رسیدن به امتیاز شصت و نهم است.

1876192

هر دو تیم الفیحاء و الاتحاد علاقه ای به از دست دادن امتیاز ندارد چرا که هر خطایی در این مرحله می تواند موقعیت دو تیم را پیچیده کند. الاتحاد با کسب پیروزی می تواند گام بزرگی به سود کسب قهرمانی بردارد و کسب یک امتیاز برای الفیحاء نیز جهت بقا در لیگ کافی است.

با وجود اختلاف سه امتیاز با الاتحاد، اما رونالدو با زدن گل پیروزی مقابل الشباب در بازی آخر، امید زیادی را جهت کسب قهرمانی به اردوی النصر آورده است. این تیم در استادیوم شاهزاده محمد بن فهد دمام به مصاف الاتفاق می رود و انتظار می رود با همان ترکیبی پای به زمین مسابقه بگذارد که برابر الشباب بازی کردند.

از سوی دیگر، الاتفاق 4 بازیکن اصلی خود یعنی محمد الکویکبی و عبدالرحمن العبید را به دلیل مصدومیت و سنوسی هوساوی و سعد الموسی که به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. الهلال و ابهاء نیز در یک دیدار تشریفاتی به مصاف هم می روند. آبی های پایتخت شانس قهرمانی ندارد و ابهاء نیز بقای خود را تضمین کرده است.منبع