رونالدو آرزوی کودک ایرانی را برآورده کرد (عکس)کد خبر : 1966430 |
28 شهریور 1402 ساعت 00:43 |
9K بازدید |

10
دیدگاه

آدرین در آغوش فوق‌ستاره


کودک ایرانی که ویدیوی گریه های او برای دیدار با رونالدو وایرال شده بود، به آرزویش رسید.

رونالدو آرزوی کودک ایرانی را برآورده کرد (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، از زمان همگروهی النصر و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، بسیاری از علاقه مندان به فوق ستاره پرتغالی آرزوی دیدار و ملاقات با وی را داشتند. رونالدو برای نخستین بار وارد ایران شد و او طبیعی بود که حضور او در پایتخت، با استقبال گسترده ای همراه شود.

در میان صف طویل افرادی که خواستار دیدار رونالدو بودند، ویدیوهای کودکی به نام آدرین بیش از سایرین در فضای مجازی وایرال شد. کودکی که با لحنی شیرین بابت اینکه نتوانسته است با اسطوره اش دیدار کند، اشک می ریخت.

آدرین که از صبح امروز و با لباس النصر مقابل هتل محل اقامت رونالدو حضور داشت، پس از ناکامی در دیدن فوق ستاره، اشک می ریخت و همین ویدیو باعث شد تا بسیاری از صفحات هواداری النصر آن را منتشر کرده و از محبوبیت کاپیتان تیمشان به خود ببالند.

اما سرانجام و پس از تلاش های فراوان، آدرین توانست به محل اقامت النصر و اتاق فوق ستاره پرتغالی راه پیدا کند و به آرزویش برسد. نکته جالب این است که صفحه رسمی النصر در توئیتر، این ویدیو را منتشر کرده که در آن، کودک هوادار کریستیانو به یکی از آرزوهای بزرگ زندگی اش می رسد.

1927292
1927293

از نکات قابل توجه در این ویدیو، برخورد گرم رونالدو با آدرین است که به نظر می رسد این کودک هنوز در شوک دیدار با فوق ستاره پرتغالی به سر می برد و باور ندارد در حال دست دادن و در آغوش گرفتن یکی از بزرگترین ستاره های تاریخ فوتبال است.

1927291

در پایان این ویدیو نیز و پس از آنکه آدرین خوشحالی معروف Siuuu اسطوره اش را انجام می دهد، یک پیراهن یادگاری النصر با امضای رونالدو را دریافت می کند. حرکت زیبایی که توسط اعضای تیم النصر صورت گرفت و جای تقدیر و تشکر دارد.

1927294منبع