رونالدو – بارسا: بزرگترین انتقال تاریخ ممکن است؟


دیده شدن ژرژ مندس، مدیر برنامه‌های کریستیانو رونالدو، در حال صرف شام در یک رستوران با مدیران بارسلونا بار دیگر به شایعات درباره انتقال احتمالی او به بلوگرانا دامن زده است.

رونالدو - بارسا: بزرگترین انتقال تاریخ ممکن است؟

رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند احتمال مذاکره درباره انتقال کریستیانو رونالدو به بارسلونا بین این سه نفر بالا است. این در حالی است که کریستیانو به مدت 9 سال ستاره رئال مادرید بوده و پیوستنش به بزرگترین دشمن این باشگاه می‌تواند به یکی از پر حرف و حدیث‌ترین انتقال‌های تاریخ فوتبال تبدیل شود.منبع

جرارد رومرو، روزنامه‌نگار اسپانیایی، اولین کسی بود که تصویری از ورود جداگانه لاپورتا و آلمانی را به یک رستوران در شهر بارسلون منتشر کرد. کمی بعد تصویر دیگری مخابره شد که ژرژ مندس را در حال ورود به این رستوران نشان می‌داد.

مندس مدتها است که مدیریت برنامه‌های رونالدو را بر عهده دارد اما از جمله دیگر فوتبالیست‌هایی که مدیریت برنامه‌هایشان بر عهده او است می‌توان به برناردو سیلوا اشاره کرد که شایعات زیادی درباره انتقال او از سیتی به بارسا مطرح بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، خبرنگاران اسپانیایی موفق شدند از جلسه‌ای حساس در یکی از رستوران‌های شهر بارسلون پرده بردارند که بین ژرژ مندس، مدیر برنامه‌های کریستیانو رونالدو، و مدیران ارشد باشگاه بارسا برگزار شده بود.


کد خبر : 1848038 |
21 مهر 1401 ساعت 21:25 |
72.1K بازدید |

70
دیدگاه

دو مدیر بارسلونا که در این رستوران با ژرژ مندس دیدار کردند؛ خوان لاپورتا، رئیس باشگاه، و ماتئو آلِمانی، مدیر ورزشی باشگاه بودند که از قضا این دو مسئول مستقیم مذاکرات درباره نقل و انتقالات هستند.