رونالدو به واتفورد پیوست! (عکس)کد خبر : 2001783 |
24 بهمن 1402 ساعت 01:28 |
5.2K بازدید |

2
دیدگاه


بازیکن جوانی به اسم رونالدو به تیم‌های پایه واتفورد پیوست و در مراسم معارفه‌اش به سبک کریستیانو رونالدو خوشحالی کرد.

رونالدو به واتفورد پیوست! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، بعد از حضور دو رونالدو در سطح اول فوتبال جهان که حالا از بهترین‌های تاریخ این ورزش در جهان شناخته می‌شوند، تیم پایه واتفورد قصد دارد سومین رونالدو را برای تبدیل شدن به یک ستاره جهانی تربیت کند.

آکادمی موفق زیر 17 ساله‌های واتفورد، تیم قدیمی شهر هرتفوردشایر انگلیس، امروز با ستاره‌ای 14 ساله به نام رونالدو قرارداد امضا کرد و این بازیکن قرار است دوران حرفه‌ای خود را در این تیم آغاز کند. او در مراسم معارفه‌اش به سبک معروف کریستیانو رونالدو با فرساد سیو و ژست خاص خودش خوشحالی کرد تا نشان دهد علاوه بر اسمش علاقه دارد تا در دیگر زمینه‌ها هم شبیه به فوق ستاره پرتغالی باشد. 
او بعد از گرفتن عکس اولش با باشگاه از رونالدو تقلید کرد که با تشویق حضار، که تعدادشان کم هم نبود، در سالن محل معارفه مواجه شد که همه باهم فریاد کشیدند: سیو!

1990328
1990329

کای پارکینسون، سرمربی تیم زیر هفده سال واتفورد، در پستی اینستاگرامی برای این بازیکن جوان نوشت: “تبریک به پسر عزیزمان رونالدو که قراردادش را امروز امضا کرد. یک تشکر ویژه هم از مادرش باید بکنیم که یکی از بهترین و فداکارترین مادران فوتبالی‌ای است که می‌شناسم. تعهد کاری و اشتیاق این بچه به یادگیری بیشتر و پیشرفت از او به ارث رسیده است. پیشرفت آنها در سال گذشته بی‌نظیر بوده است و نتایج خودشان گویا هستند. کار ما ادامه دارد…”منبع